Z deníku Body Camp (8) - Smoothies, šťávy, koktejly


Dnes tu mám pro vás příspěvek věnovaný výzvě se šťávami, smoothies a koktejly :-) Naštěstí jsem člověk, který se naprosto vyžívá v různých nápojích z ovoce a z mléčných výrobků a teď, když jsem před asi dvěma týdny podědila po mém tatínkovi jeho odšťavňovač, dělám šťávy jak divá nejen pro sebe, ale donáším také mamince. Miluji hlavně ty mrkvový, prakticky mi vůbec nevadí pít jen šťávu z mrkví, ale když se to namíchá s pomerančem a okurkoua přidá se trochu jablíčka, je to mňamka jak hrom :)


Skleničky na tyto šťávy jsem si koupila v Kauflandu, kde se takové mrkvové šťávy v těchto skleničkách prodávají, ale jsou strašně přeslazené. Lahvičky ale za 5,90 stojí za to, no uznejte sami :)) Ještě by to chtělo koupit bílou fixu na sklo a popsat si je po svém ♥


V tomto koktejlu už je jeden banán, jedna dávka čokoládového proteinu a sklenička rýžového mléka. Lilo se to pomalu jak rozpuštěná zmrzlina, jak jsem to měla husté :D Ale bylo to moc dobré.


A tady už si nalívám také mléčný nápoj, z rýžového mléka, jahod, mraženého lesního ovoce (ostružiny, rybíz) a také půlka banánu. To byla lahůdka.

***

Pokud by vás zajímaly další možnosti vlastních drinků ke snídani, ale i během dne, nechte se inspirovat touhle pěkně udělanou tabulkou od All Recipes.com.


A jaký máte vy oblíbený nápoj?
Děláte si doma vlastní šťávy?
Koktejly? Smoothies?
Co nejraději mícháte? Já určitě jahody a banán :)
Mějte se krásně.

A ještě jeden krásný citát na konec ☺

NEMÁM RÁD NUCENOU KONVERZACI.
ANI NUCENÁ PŘÁTELSTVÍ,
NUCENÉ INTERAKCE.
ZKRÁTKA NEMÁM RÁD NUCENÉ VĚCI.
POKUD NEJSME NA STEJNÉ VLNĚ,
TAK NEJSME NA STEJNÉ VLNĚ.
- Peaceful Warrior

8 komentářů:

 1. Skvělý citát a tak strašně moc výstižný... Miluji koktejly a určitě dneska nějaký udělám! A ty skleničky👍🎉

  OdpovědětSmazat
 2. Kristi, krásná "plážová" koktejlová fotka :-)
  http://radinsen.blog.cz/

  OdpovědětSmazat
 3. Já momentálně ulítávám na červené řepě :) Takže dneska červená řepa s jablíčkem :) a večer si dám ...ehm...vínko :)))
  FitBlanka.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 4. já ráda smoothies s jogurtem ze zmraženého ovoce :oP ale teď se mi vrátily (nejen) ranní nevolnosti, takže to radši neriskuju a zůstanu u bylinek :oD

  OdpovědětSmazat
 5. Taky nejraději micham banan, jahody a lesni ovoce, ale s tou mrkvi to vypada skvele, asi zkusim.

  OdpovědětSmazat
 6. Taky nejraději micham banan, jahody a lesni ovoce, ale s tou mrkvi to vypada skvele, asi zkusim.

  OdpovědětSmazat
 7. Smoothie si dělám velice ráda. Nejraději mám z exotického ovoce :)

  S pozdravem, Monnica ♥

  OdpovědětSmazat
 8. Ahoj Kristi :), já miluji smoothie, dříve jsem si ho dost často kupovala u UGA a nebo jiného stánku z těmito čerstvými šťávami, ale před 14 dny jsem dostala k šestiletému výročí od přítele vlastní smoothie maker. Zatím se s ním učím zacházet a hledám kombinace, které mi nejvíce budou chutnat a vyhovovat ;). V současné době nejraději dělám pomeranč, mrkev a jablko, je to mňaminka :-). Mám také moc ráda červenou řepu ;)

  OdpovědětSmazat

Instagram