BLOG
Bloguji
U mě doma
Happy Monday
Baby deník
Nevlezlo se
JÍDLO
Z mého stolu
Všechny recepty
Vaření s FOOD
Vaření s Yummly
Biosfera.cz
CVIČENÍ
Články
Fitness deník
Recenze a tréninky
Jóga
Moje proměny
FASHION & BEAUTY
Notino.cz
Laky
Kosmetika
Oblečení
VOLNÝ ČAS
Knižní koutek
Knižní výzva
Recenze knih
DIY
Háčkování
V PŘEDVÁNOČNÍM ČASE MÁM PRO VÁS SPOUSTU SOUTĚŽÍ. KDE?
Na blogu soutěžíme o tři balíčky od HQH System
Na mém blogu můžete soutěžit ve Velké oříškové soutěži o 5 kg oříšků a semínek
Na FB stránce Anetky Run-Heart se soutěží o mou knihu Moje tělo: koučink
Na FB stránce Správná podprsenka se také soutěží o mou knihu Moje tělo koučink.

PŘEJI VŠEM HODNĚ ŠTĚSTÍ A KRÁSNÝ ADVENT :-)

sobota 9. dubna 2016

Z deníku Body Camp (9) - Bez masa


Dnešní úkol bude vesměs neúkolem pro všechny vegetariány a vegany, jelikož se po celý dnešní den máme vyhýbat masu a výrobkům z něj. Já nejsem vlastně až tak masová, nepotřebuji jíst maso každý den, takže pro mne to až tak složité nebylo. Maso ale pravidelněji dávám dětem, takže když jsem ten den dělala těstoviny s kuřecími kousky, já si udělala celozrnný kuskus s vajíčkem a namíchala si to do sklenice se zeleninou.

Na snídani jsem měla jen celozrnný rohlík s lučinou a ovocem a zeleninou. Stejný talíř dostal i přítel, který má  zase období, kdy si na zdravějších věcech zakládá. Vždycky když trochu zhubne, tak má motivaci si na jídle víc zakládat a sám si vybírá to zdravější, zajímavé :-)


No a také jsem pekla. Bábovka je u nás prostě neoblíbená. Ano, čtete správně. Vždycky jsem totiž narazila na recept, díky němuž byla bábovka tuhá, hutná, bolely z ní panty a druhý den byla vysušená a prostě, i když bábovky osobně miluju, trvalo dlouho, než jsem narazila na skvělý recept. Ten mám od jedné paní z jedné skupinky, kde se peče, já si ho ještě upravila, dala jinou mouku, jiný poměr cukru a výsledek je naprosto famózní. Za den byla pryč a kromě Elišky (té buchty prostě nedávám) všichni uznali, že tohle je skutečně recept, který odpovídá nadýchané bábovce :) Recept budu v příštích dnech sdílet, tak si počkejte :))


Citát pro dnešní den, který se mi moc líbil  ♥

NEZÁLEŽÍ NA VZDĚLÁNÍ,
NA TALENTU, 
BOHATSTVÍ 
NEBO JAK COOL SI MYSLÍŠ, ŽE JSI.
TO, JAK ZACHÁZÍŠ S DRUHÝMI,
MLUVÍ ZA VŠE.

Vaše názory:

6 komentářů:

 1. my dnes maso,ale asi po 3. za 18.dní, mejeme s malým okna a ukazuji mu jak se uklízí pokojicek myje prach,okno,a tak....zatim je aktivní,chci procvičit aspon emily skye a odpo výlet na kole,večer práce přejeme krásný den. ať je nám všem dobře.

  OdpovědětVymazat
 2. Já také nepotřebuju jíst každý den maso, ale dám si ho ráda. Mám ráda jak bezmasá jídla, tak i jídla, která ho obsahují. Ale že bych musela mít maso každý jeden den, to určitě ne. S klidem mi stačí velká mísa zeleninového salátu se sýrem a těstovinami, mňam!

  S pozdravem, Monnica ♥

  OdpovědětVymazat
 3. S masem to mám podobně, nepotřebuju ho jíst často. Jelikož v týdnu obědvám v práci v kantýně, kde máme na výběr i vegetariánská jídla, tak ne vždy po nich sáhnu. Buchtičky s krémem nebo krupicovou kaši opravdu k obědu nedávám. To radši volím lehčí verzi jídla s masem, např. kuřecí s rýží/těstovinami a zeleninou.
  @Romana Swarzova - umývat okna po 3. za 18 dní? To už zavání nějakou "úchylkou" :-). Prosím, prosím, přijďte se "uchýlit" i ke mě :-)
  Hezkou sobotu všem!
  http://radinsen.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Den bez masa... nevzpomínám. Jsem halt závislák 😊 Možná v létě, až bude čerstvá zelenina, pak ano. Ale přidám o to víc vajec!😊😊😊

  OdpovědětVymazat
 5. Pro mě jako pro vegetariána asi nejjednodušší část výzvy. :D Ale asi se tím inspiruji a zkusím veganský den. :)

  Welcome to Wonderland

  OdpovědětVymazat