2016 | Duben 3

By neděle, dubna 03, 2016


Dnes jsem dělala těstoviny s kuřecími kousky, já si udělala celozrnný kuskus s vajíčkem a namíchala si to do sklenice se zeleninou.

Mohlo by se vám líbit

6 Comments

 1. my dnes maso,ale asi po 3. za 18.dní, mejeme s malým okna a ukazuji mu jak se uklízí pokojicek myje prach,okno,a tak....zatim je aktivní,chci procvičit aspon emily skye a odpo výlet na kole,večer práce přejeme krásný den. ať je nám všem dobře.

  OdpovědětVymazat
 2. Já také nepotřebuju jíst každý den maso, ale dám si ho ráda. Mám ráda jak bezmasá jídla, tak i jídla, která ho obsahují. Ale že bych musela mít maso každý jeden den, to určitě ne. S klidem mi stačí velká mísa zeleninového salátu se sýrem a těstovinami, mňam!

  S pozdravem, Monnica ♥

  OdpovědětVymazat
 3. S masem to mám podobně, nepotřebuju ho jíst často. Jelikož v týdnu obědvám v práci v kantýně, kde máme na výběr i vegetariánská jídla, tak ne vždy po nich sáhnu. Buchtičky s krémem nebo krupicovou kaši opravdu k obědu nedávám. To radši volím lehčí verzi jídla s masem, např. kuřecí s rýží/těstovinami a zeleninou.
  @Romana Swarzova - umývat okna po 3. za 18 dní? To už zavání nějakou "úchylkou" :-). Prosím, prosím, přijďte se "uchýlit" i ke mě :-)
  Hezkou sobotu všem!
  http://radinsen.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Den bez masa... nevzpomínám. Jsem halt závislák 😊 Možná v létě, až bude čerstvá zelenina, pak ano. Ale přidám o to víc vajec!😊😊😊

  OdpovědětVymazat
 5. Pro mě jako pro vegetariána asi nejjednodušší část výzvy. :D Ale asi se tím inspiruji a zkusím veganský den. :)

  Welcome to Wonderland

  OdpovědětVymazat