BLOG
Bloguji
U mě doma
Happy Monday
Baby deník
Nevlezlo se
JÍDLO
Z mého stolu
Všechny recepty
Vaření s FOOD
Vaření s Yummly
Biosfera.cz
CVIČENÍ
Články
Fitness deník
Recenze a tréninky
Jóga
Moje proměny
FASHION & BEAUTY
Notino.cz
Laky
Kosmetika
Oblečení
VOLNÝ ČAS
Knižní koutek
Knižní výzva
Recenze knih
DIY
Háčkování
V PŘEDVÁNOČNÍM ČASE MÁM PRO VÁS SPOUSTU SOUTĚŽÍ. KDE?
Na blogu soutěžíme o tři balíčky od HQH System
Na mém blogu můžete soutěžit ve Velké oříškové soutěži o 5 kg oříšků a semínek
Na FB stránce Anetky Run-Heart se soutěží o mou knihu Moje tělo: koučink
Na FB stránce Správná podprsenka se také soutěží o mou knihu Moje tělo koučink.

PŘEJI VŠEM HODNĚ ŠTĚSTÍ A KRÁSNÝ ADVENT :-)

středa 13. dubna 2016

Z deníku Body Camp: Závěr

Já vím, moc dlouho mi to nevydrželo, což? V plánu byl celý měsíc výzev a koncentrace na své tělo. Dopadlo to tak, že jsem prakticky ve třetině tohoto projektu zdravotně odpadla. Ještě teď, když tohle píši, mne pálí oči, točí se mi hlava, mám rýmu a celkově jsem slabá jak čaj. Včera jsem podnikla kratší procházku, která mne tak vyřídila, že jsem už v sedm večer měla pocit, že je snad půlnoc. V takovém stavu prostě v Body Campu, v tom, co vás mělo inspirovat a dodávat sílu, zkrátka pokračovat nemohu a ani nebudu. Není to poprvé, co mne od nějakého plánu na blogu a v životě překvapila zdravotní indispozice, takže to beru sportovně a jak tak koukám... život jde dál, zeměkoule se točí, nikdo se z toho psychicky nehroutí, takže nejde o nic :-)

Každopádně vám i tak děkuji alespoň za těch pár dnů, kdy jste se mnou Body Camp tvořili a účastnili se ho, psali své poznatky, atd. Bylo to i tak fajn, ale pro teď na pokračování nebo "znovunaskočení" do sedla nemám vážně sílu. Věřím, že se nezlobíte, protože víte, že to nedělá dobře ani zdraví, ani pleti, ani vám to nezlepší život ☺ Užívejte aspoň tu trošku sluníčka, které se snaží skrz mraky zahřát.

Pěkný den ♥

Kristina
Vaše názory:

8 komentářů:

 1. V každém případě TY jsi začala. Vymyslela, vyhecovala a začala. Na rozdíl od jiných ;)
  Jak Tě (fakt jen trošičku) znám, už teď máš v hlavě několik verzí pokračování. N'est-ce pas? :D

  OdpovědětVymazat
 2. Kristi, preji hlavne zdravi. A mimochodem souboj mezi Ghitelou a Macedonian tahini cacao je nerozhodny:-) Obe nahrady za klasickou nutelu jsou dobre a preci je kazda trosku jina, takze budu kupovat na stridacku oboje:-) Hezky den.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to kakaové tahini musím také vyzkoušet. Mám dobrou zkušenost, vlastně vybornou, s klasickým tahini, a kolem toho kakaového jen vždy chodím :D Tak díky za tip... :)

   Vymazat
 3. Kristi, myslím, že i tak jsi nás hodně inspirovala. Já mám Tvé výzvy moc ráda. Teď Ti přeji, aby ses co nejdříve uzdravila a další "úkoly" prostě dodáš později.
  A pokud by Tě zajímalo, jak jsem první část Tvého Body campu pojala a jak mě potěšila, se můžeš podívat zde: http://radinsen.blog.cz/1604/body-camp.
  Hezké jaro všem!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, zanechala jsem kometnář u tebe. To mi přijde přístojnější. :)

   Vymazat
 4. takových vitamínů a stejně se člověk bacilovi neubrání.. tak přeju brzké uzdravení :o) Shaun T má nějaké nové cvičení, tak ať jsi na to zdravá :oD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsi vystihla úplně přesně. Je pravda, že jsem vydržela ze všech nejdéle. Tak nějak vždy odpadnu jako poslední :D Ale ať je vitamínů kolik chce, pak se to tělo stejně ve většině případů poddá. A včera jsem si myslela, jak mi je už lépe a dnes zase ráno bolavý krk :D a malej znovu rýma a kašel, tak nevím,a si další vlna :D

   Vymazat