30 dní se Zuzkou Light: den 1-4


Vážení. Píši vám totálně zpocená, sedřená a přitom naprosto spokojená. Říkala jsem si, že nebudu psát hned první den. Bála jsem se, že to zvořu a že zůstane jen u jednoho příspěvku a zase hodím zpátečku. Tak jako tomu bylo u mého "odhodlání" asi před měsícem. Sice jsem byla naštvaná na číslo na váze, ale skutek utek. Chyběla tomu jedna důležitá věc: motivace. Ta motivace ale přijela rovnou do České Republiky a netušila, kolik toho na dálku zmůže s jednou maminkou. I když jsem ji nemohla vidět naživo, každý den po jejím příjezdu jsem hltala stránky a čekala na nějakou fotku, rozhovor, video...

Dnes je to čtvrtý den, kdy cvičím denně se Zuzkou Light a následuji její stravovací režim, tedy low-carb. První den byl náročný, jelikož jsem dlouhé týdny a měsíce byla zvyklá na jiný přístup, ale už druhý den to bylo fajn a teď, čtvrtý den, vidím nejen výsledky na váze, ale také na sobě, jak velikostně, tak vzhledově. Sacharidy si dopřávám pouze na snídani a po tréninku. O svém low-carb režimu jsem psala už tuším dvakrát, ale jakých výsledků jsem s tím, co dělá Zuzka, skutečně dosáhla, jsem psala tady.

Já po tréninku :-D Tak vysmátá jsem byla až za chvíli - 5 minut jsem uklidňovala dech.
***

Kromě Zuzky mne tak doslova jen po pár dnech nakopnul další člověk - já sama. Když prostě na sobě vidíte už jen ty sebemenší výsledky, změny, tak víte, že to děláte dobře, že to má smysl, zlepší se vám nálada a když jste zvládli jeden určitý den, zvládnete i ten další, když se probudíte. (Jen, proboha, ať už mi hlavně nikdo neumírá :-))

Míry, váhu a fotky mám. Všechno napsané a připravené, ani nevím, zda vám je sem mám dávat, protože to je fakt tragické :-D I když mi určitě někteří řeknou, že není. Říkala jsem si, že to sem dám až za ten měsíc, ale jak už to bývá, stejně si vyslechnu, že to nejsem já a že je to kamufláž... takže klidně se můžete smát, je mi to jedno. Já jsem se naučila a pochopila jednu veledůležitou věc, že psychika, stresy a nepohoda s člověkem udělá fakt divy a během okamžiku se na vás ze zrcadla kouká úplně jiný člověk, než kterého jste léta předtím znali, tvořili a budovali. Všechny tvrdě vymakané křivky jsem ztratila. Ale evidentně jsem neztratila vůli, protože ... hrozně ráda bych to napsala a popsala, ale nejvíc tomu se asi přibližuje to, že se cítím nastartovaná jak torpédo. Úplně jsem toho plná a nepamatuji se, kdy naposledy jsem se cítila obdobně.

Mým cílem je:

Každý den cvičit se Zuzkou Light 15 minut denně. Mám v plánu odcvičit její 15 Minute Fat Burn Series (první video zdarma zde k nahlédnutí). Každé video si zacvičit třikrát a pak přejít na další v řadě. Zároveň si dát jeden den v týdnu odpočinek.

Stravovat se chci nízko-sacharidově, ne bezsacharidově :-) Nechci počítat kalorie, což u tohoto stravování fakt nemusím. Důležité totiž je dopřát si sacharidy jen ve dvou dobách - na snídani a po tréninku. Samozřejmě s citem. O tom to celé je. Je kravina osekat sacharidy na minimum, tělo na něčem fungovat musí. A přitom mu nabídnout sacharidů méně, aby mělo tendenci si energii vyrábět ze zásob. Neptejte se mne, kolik sacharidů denně přijímám, nevím to. Hlídám si jen kdy a od oka množství :-)

I kakao jde udělat bez cukru s náhradním přírodním sladidlem, které není tak glykemicky bohaté... používám tohle Sweetiva sladidlo, které má na 100 g pouze 3,6 g sacharidů. Přitom má sladivost stejnou jako cukr a dokonce chutná naprosto stejně.
Ostatní měli s těstovinami, já bez nich, trénovala jsem až později odpoledne.
A snídaně, sacharidy nevadí, je potřeba nakopnout :-)

***

FOTKY PŘED


Občasný trénink mne sice udržoval v kondici, ale celkově to nestačilo. První trénink po téměř měsíční absenci, který stal opravdu za to, mne překvapil. Zvládala jsem ho pěkně, i když jsem se bála, že to nedám. Ale tělo je úžasný stroj, pamatuje si. Tu potřebnou sílu, kterou kdysi mělo, si někam uschovalo a čekalo, až se rozhodnu ji znovu použít. Byla jsem nadšená, že i náročný trénink jsem vyloženě neodfuněla a neodstála namísto záběru. No... ale tělo musím vyšperkovat. Jsem sama zvědavá, jaké fotky vám sem za necelý měsíc přinesu :-)

30 dní se Zuzkou
1. den
14. den
30. den
Paže
28,5 cm


Bříško
92 cm


Zadek
97 cm


Stehno
56 cm


Váha
66,0 kg


* bříško je měřeno v nejširší části, to samé stehno a zadek.
Neuvádím objem přes prsa, tam je mi to jedno. 

30 dní se Zuzkou
Tréninky
Pocity
Den 1
15 Minute Fat Burn Workout #1
Náročné, ale zvládla jsem to. Lépe než jsem čekala ☺
Den 2
15 Minute Fat Burn Workout #1
Věřím, že stačí den a jste zase o chlup silnější. Jsem na sebe pyšná.
Den 3
15 Minute Fat Burn Workout #1
Zvládala jsem pěkně a zkoušela těžší varianty se Zuzkou.
Den 4
15 Minute Fat Burn Workout #2
Málem mě to zabilo. Ale trénink se mi moc líbil. Náročný na nožky. 

A to je on. Trénink, se kterým jsem začínala. Je první v celé 15 Minute Fat Burn sérii, který je k mání v Zuzčině ZGYM. Zkuste si ho a řekněte mi, co na to říkáte. Moc se mi líbí, že je naprosto bez pomůcek, cvičí se jen s vlastním tělem a některé cviky mají fakt grády. Tréninky - ty, co jsem zatím cvičila - jsou ohromně zábavné, rozhodně se u nich nikdo nebude nudit :)***

Tak jo, pro dnešní den je to vše.
Za pár dní se vám opět ozvu se svými pokroky,
tentokrát věřím, že je mé odhodlání opravdu pevné,
jsem namotivovaná Zuzkou a taky sama sebou.

"Let's Do This ♥"


39 komentářů:

 1. Super příspěvek! :) Věřím, že to zvládneš a budeš víc a víc spokojená a ještě víc v pohodě :) Fandím Ti! :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Andy, děkuji moc, ty vždycky přijdeš a jseš milá a podporuješ :) Moc Ti za to děkuji.

   Smazat
 2. Drzim palce a verim, ze to dokazes, protoze z toho clanku uplne cisi ta sila a odhodlani:) A se Zuzkou jsem to mela uplne stejne, i kdyz jsem ji nevidela nazivo, tak me ta jeji pritomnost v CR strasne nakopla:) knizku mam prectenou a i kdyz cvicit muzu az za mesic, tak low carb zkousim uz ted a zatim super:) Mej se hezky a teism se na fotky za mesic:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji :) Ano, jsem fakt nadšená, tak ať to jde i tobě :) A za měsíc se přijď mrknout :-* snad už ze mne nebude takové čuně :D

   Smazat
 3. Ahoj Kristi musím sama za sebe říct že jak je pro tebe nakopavacem Zuzka pro mě jsi to ty. Sleduji tvé stránky od počátku ještě jak byly po staru a vlastně ty jsi mě přivedla k Jill a Shaunu za což ti moc děkuji.. A když teď prožívám také období nějaké vnitřní rozladenosti (vím že to tak nemám sama) snažím se bojovat. Když si však přečtu článek od tebe opět mě to nějak nakopne a řeknu si vždyť cvičení a hudba to je mým nabíječem dobré nálady a hlavně energie.. Děkuji moc za tvé články a za to že jsi takovým motivatorem pro mě a určitě i ostatní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Luci, moc ti děkuji :) A držím palce, ať se ti daří bojovat. Vím, že ten průlom je fakt náročný. :*

   Smazat
 4. Díky za článek, přesně to jsem potřebovala! Zatím dost plavu v jídelníčku, neumím si ho sama poskládat.Potřebovala bych nějaký mustr. Asi se Ti nechce psát denní jídelníček viď ;-) Tak aspoň nějaké tipy, z čeho čerpáš info? Jsi pro mě nakopávadlo a moc díky i za "nedokonalé" fotky, hned jsi mi ještě bližší :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ANdrejko, s jídelníčkama se pokusím, ale nebude to žádná sláva, díky práci jím dost nepravidelně, ale pokusím se aspoň co nejvíc přiblížit, jak ten muj low-carb režim vypadá :) A jsem ráda, že jsem ti "bližší" :D snad se nebudeš zlobit, když ale pracuju na opaku :D

   Smazat
 5. To je skvělý příspěvek! Nejlepší na něm je to, že motivuje dál. Zuzka motivovala Kristinu, Kristina motivuje nás. Minimálně mne teda rozhodně :*. Já jsem teď zažívala takové uzoufané období. Když kouknu do zrdcadla, tak se ani nepoznávám. Začala jsme cvičit Focus T25, ale moje tělo si chudák už moc nic nepamatuje. Ani se mu nedivím, fakt jsem se mu chudákovi dlouho dlouho nevěnovala. Poslední dobou mám pocit, že zapomnělo i chodit do schodů, tak mu to dává zabrat. Focus T25 cvičím už druhý týden a nějak pořád nevím. Dřív mne to bavilo, ale teď na to nemám ani tu základní sílu a modifikovat mne moc nebaví. Jillian mám moc ráda, ale její základní programy mne taky moc netěší. Přemýšlím teď, jestli se mám pokoušet docvičit ten Focus (ale moc si nevěřim, že to dám) a nebo zkusit něco najít něco jiného, co by mne víc bavilo. Zuzka je taková moje meta. V dobách své lepší kondičky jsem ji cvičila moc ráda. Teď si myslím, že na to nemám. Možná bych ale mohla zkusit tu její serii pro začátečníky. Kdybyste někdo měl ještě nějaký jiný tip, tak budu ráda. Každopádně Kristi díky moc za skvělej článek, vždycky mne takovéhle tvé příspěvky moc motivují. Jsi skvělá!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Luci, nechtěla bys zkusit tu Bunny SLope sérii se Zuzkou? Má ji na YT zdarma, nemusíš u toho zůstávat pořád a ani nemusíš jet od začátku, pokud budeš mít navíc :) Možná tak by tě to mohlo rozhoupat, já taky tu beginner sérii jela, nedocvičila a zkoušela pak náročnější :) Určitě to aspoň vyzkoušej, furt je lepší vědět, že tě to nebaví, když ani nevíš, zda tě to baví nebo ne :D snad mne chápeš :D nevím, jak dlouho jsi necvičila, ale já po 1 měísci volna šla po hlavě do toho 15 min Fat Burn, abych jako věděla a byla jsem překvapená, že u toho chci zůstat. Třeba máš síly víc než myslíš, pokud jsi jela SHauna :)

   Smazat
 6. Po novem roce jsem zacinala uz dvakrat (vzdy s Jill, ona m proste bavi), po dvou tydnech jsem onemocnela a ani jednou jsem se k tomu nedokazala vratit zpet. Takze vim o cem pises.
  Ted me take nakopla Zuzka, objednala jsem knihu a rekla si, ze kdyz chci tak to dokazu. Na knihu se moc tesim a tesim se az zacnu. Pevne doufam ze naposledy a ze tentokrat me to nakopne jako kdysi (4roky, pred tehotenstvim).
  Kris tobe drzim palce, verim ze to opet dokazes ;-). Pevne doufam ze max.do tydne se k tobe zase pridam ;-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc ti děkuji a čekám tě za týden, že ses k nám ostatním přidala :) Vypadá to, že je nás víc :)

   Smazat
 7. Já byla motivována dost, ale zastavila mě nemoc. Ale od zítra už to zase zkusím, bude to ale masakr po skoro 3 týdnech :-(
  Knížka od Zuzky je doma, tak hurá na to!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemoci jsou naprd, to dokáže naštvat a nic s tím nezmůžeš :( Tak zkus velmi pomalinku, třeba jen 5 min. A knížku závidím, já zatím čekám :)

   Smazat
 8. Budem ti držať palce! Zuzkine workouty poznám od teba(tak isto ako aj Jillian z tvojich začiatkov) a sledujem ich už dlho. Obdivujem každého kto je schopný to odcvičiť. Ja by som asi zomrela :D Si pre mňa veľká inšpirácia. Zajtra plánujem začať cvičiť 30 day shred a snáď už to konečne dám, lebo som sa zatiaľ vždy vzdala. A taktiež plánujem bojovať so sladkosťami, ktoré si nedokážem odpustiť. Dúfam, že sa nám to podarí :-) Pekný večer. Stanka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. STanko, neumřela bys :D Sice ten pocit je fakt "murdoidní" :D Během cvičení ... ale ten pocit zase poté, kdy to máš za sebou, je úžasný. A tip: pokud neustále vzdáváš 30 Day SHred, možná tě to až tak nebaví jako ostatní, nmepřemýšlela si nad jiným programem? Který mi donutil zůstat?

   Smazat
 9. Ahoj Kristi,
  tohle je muj prvni prispevek za ty 4 roky, co ctu kazdy Tvuj clanek. Cvicivala jsem vzdy od vanoc do dubna, kdy jsem byla sama se sebou spokojena, pak uz pres leto udrzovani a do vanoc jsem vzdy vypadala stejne jako pred startem, ne-li hur :) Posledni rok ale necvicim vubec. Zazila jsem si rozchod s manzelem, stehovani, novou praci po materske a starosti a povinnosti s detmi. Sice mam -10 kg, ale o to vic potrebuju zpevnit. Je treba se dat po tom vsem dohromady. Jdu do toho s Tebou, miry a vahu mame na chlup stejne :) Dekuji Ti za vse a at se Ti uz jen dari.. Karin

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Karin, já ti moc děkuji za tvůj první příspěvek sem na mou stránku :* Je super, že do toho jdeš taky, já ani nečekala, že by se někdo přidal, ale píše to hodně z vás, že do toho jdete se mnou, moc mne to těší a nabíjí dál :) Tak pojď holka :)

   Smazat
 10. Kristi ani nevíš jak jsi skvělá a báječná! Já se donutila cvičit až dneska a začátek přemluvit se je příšerný, o to víc se cítím skvěle teď. Kéž by mi to vydrželo tak jako tobě. Potřebuju nutně tu změnu. Dneska jsem se na sebe už naštvala totálně, když jsem sundala krabici z půdy s letními věcmi a nevlezla se do 90% kusů, fakt jako mazec :D. Ale bude líp, určitě :-) a hlavně ať už nikdo neumírá :-)) a půjde o vím to! hodně díky tobě, takže velký dík! :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jani, ani nevíš, jak moc jsi hodná a udělala mi radost :) S těma věcma na léto to mám prakticky uplně stejně :D Spousta kraťásků, sukýnek, triček, všechno mi je malé nebo v tom vypadám jak kráva vyloženě :D :D :D Tak ať se ti daří a za měsíc, než bude oficiálně léto, ať to tělo vypadá mnohem líp :)

   Smazat
 11. Tak mě si teda nakopla taky! Jdu do toho s tebou, i když tohle konkrétní video je na mě asi moc, ale aspoň jsem to zkusila a příště něco pro "začátečníky" :) Já ti hrozně fandím, protože jestli to má někdo dokázat, tak jsi to rozhodně ty.
  Taky jsem si uvědomila, jak postoj těla řekne hodně..na těch fotkách nemáš celý obličej, ale úplně z toho cítím, jak se sebou nejsi spokojená zrovna teď, máš svěšená ramena apod. Takže za měsíc se těším na novou sebevědomou kočku, jako pro mě jsi stejně pořád,)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Luci, moc ti děkuji za takovou podporu :) je to tak. I já když jsem ty fotky trošku zmenšovala, jsem si říkala, kdo to tam stojí... žádné sebevědomí a stud. Jde to z toho uplně cítit a přitom jsem se o to ani nesnažila, vyvolat nějaký dojem, ale je to tam. No snad se příště budu mít čím chlubit a bude z toho číšit štěstí :) Děkuji a vydržme :)

   Smazat
 12. páni, musím přiznat, že když jsi psala, jak strašlivě jsi přibrala, tak jsem moc nevěřila, ale koukám, že jsi nekecala, opravdu jsi trošičku větší, než dřív :oO ovšem je mi jasné, že za měsíc zase budeš jak laňka a já si zase budu říkat, jak to ta holka dělá?? :oD přeju pevnou vůli, motivaci a dobrou konstelaci hvězd :o) a hned po šestinedělí se přidám, už mám připraveného nového Shauna T a těším se na něj jak malá :o)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak znovu, už jsem psala jednou :D
   Děkuji ti, ty fotky jsou fakt hnus, i když jsem na tom byla jednou i hůř, když jsem začínala prvně :D Ale ted momentálně mi i tohle leze na nervy, je to šílené, co psychika zvládne s člověkem. Te´d jsem ale odhodlaná a snad bude tělo za měsíc koukatelné :) A ty už kruci pojď rodit :D

   Smazat
  2. hnus to není, jen jsi malilinko přibrala :o) jen počkej, jestli se odvážím vyfotit se po porodu, to bude teprv horor :oD

   Smazat
 13. Moc držím palce, ať se Ti daří, ta fotka je trošku šok, ale tak hlavně, že s tím chceš něco dělat :)
  Já po měsíci Insanity 30 jsem teď také trošku podlehla tomu davovému šílenství se Zuzkou, tento 15 min workout jsem přežila celkem v pohodě, každý den teď vybírám něco ze ZWOW a naštěstí to dávám, ale nechci tak cvičit dlouhodobě, určitě preferuji jiné trenérky a trenéry :) ;) .. ale myslím, že by si to každý měl vyzkoušet, aby si rozšířil obzory :) :) Těším se na Tvoje příspěvky, doufám, že už to budou jen samá pozitiva :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jooo, Zuzka ani neví, kolik toho způsobila svým příjezdem :D Kolik lidí zase stáhla k tomu něco dělat. Každopádně ty jsi šikovná, já bych nedala zase Insanity :D teda jako jo, ale moc dlouhé, moc dlouhé :D Ale vím, že ty s ním cvičíš, to je fajn :) Ať se ti daří :)

   Smazat
 14. Ahoj Kristi, moc díky za bezva nakopávací článek:-) Musím říct, že Zuzka na mě zafungovala úplně stejně. Její knížku už mám rozečtenou a minulý týden jsem se (konečně) vrhal na její Beginner serii (protože začínám úplně na jiné úrovni a hlavně úplně s jinou váhou:-( ). Naprosto souhlasím s tím, že je to den ode dne lepší a už ten pocit samotný je motorem pro další pokračování. Moc držím palečky, aby (nám:-)) nadšení vydrželo a přeju už jen samé světlé zítřky:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Juuu, to je fajn, další človíček, který jede se mnou, už je nás hodně :) tak ať se ti daří, na knížku se už moc těším, zatím ji nemám, to bud ekopanec číslo dvě :D

   Smazat
 15. Ahoj Kiki,
  tak teď už opravdu věřím, že jsme na jedné vlně! :-) Či jak to jinak říct...
  Měla jsem a mám úplně stejná období jako ty... V poslední době jsem se věnovala Zuzce, ale jako opravdový katalyzátor na mne měla vliv její návštěva v ČR, také vše každý den sjíždím :-) Opřela jsem do toho též, vyfotila se a naměřila a jedu. Cvičím s ní teď akorát něco jiného než ty - Kettlebell series, cvičím od 1. dílu do 12. a pak od začátku, to celé dám také třikrát...a pak si budu vybírat tréninky od Zuzky podle nálady a možností - tj. švihadlo, činky, KB, vlastní váha, 5, 10, 15 min...za necelý měsíc jedeme k moři, plánuji cvičit i tam...někdo možná řekne, proč na dovolené cvičit...ale za prvé - mě to moc baví a za druhé - je to jen cca 15min denně! :-D Držím Ti moc palce (sobě taky) a Zuzce patří můj velký dík :-)

  OdpovědětSmazat
 16. Drzim palce Kristi. Ja som stale verna Zuzke, aj ked som zistila, ze mozem dat do toho omnoho viac, hlavne co sa tyka stravy. Takze sa snazim byt tvrdsia na seba.
  chcela som sa spytat, nepremyslala si nad niecim takym ako ma zuzka Fodd Journal ? Viem ze je to narocne na cas, ale kazdy vikend uverejnist clanok s tym, co si jedla cez den. A myslim, ze to bude aj pre teba urcita forma dodrziavania, ked nam to "budes musiet" ukazat :)
  Dakujem a do boja pre krajsie telo!!:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Joooo, ta strava :D Tam je to úplně primární no :/ :) Food Journal jsem jednu dobu vedla, pak se to celé poto no :D Tak zkusím znovu, aspoň nějaký ten den, i když to není přesně ukázkové, ale aspoň trošku přiblížit co a jak :)

   A děkuji moc :)

   Smazat
 17. Kristi, tak to mam za sebou a jdu umrit, haha. Davala jsem si dvakrat vetsi pauzu si o 10 sekund, ze jsem si to stopla, ale teda, to je masakr...haha.vzpomela jsem si u toho na tebe, tak me to namotivovalo.Jak je to prosim te s tim pre zgym, strhavaji ti to automaticky mesicne, nebo si to musis ohlidat sama? dekuju a drzim pesti motivacko moje.papa

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to fajný workout, že? :D Jinak odpověď jsem ti psala už na FB, tak mrkni :)

   Smazat
 18. Já bych ráda jela jejich 30 dní, které má v knížce, tak už jen koupit knížku :) Prostě to vyzkoušet :)

  OdpovědětSmazat
 19. Tenhle článek mě neskutečně potěšil, teď už vím, že v tom nejsem sama :-D Loni v lednu jsem začínala na 74 kg, v létě jsem měla hezkých 68, byla jsem spokojená a přes podzim jsem byla zpátky za 74. Tak jsem si říkala, že v lednu začnu, pak se to přesunulo na únor, březen a mezitím jsem stihla nabrat další 3 kg :-/ Ale teď už fakt musím, už neobleču skoro nic. A chce se mi do toho o to víc, když vím, že ty taky bojuješ :-) Tak držím palce!

  OdpovědětSmazat
 20. Jsi silná žena a já ti neskutečně fandím! Jsi motivací pro hromadu lidí. Mě čeká první "zhubnutí" za cca 6-8 týdnů. :-) Co bude potom, netuším. Jsem zvědavá,jaký si najdeme režim, kdy budu spát, jíst a je mi jasné, že cvičení bude ze začátku na konci seznamu, ale kdo ví, třeba to všechno bude úplně jinak, v pohodě a my poplujeme na příjemné vlně. :-) To přeji i tobě. Držím pěsti ať se daří. S tím správným nakopnutím, motivací a vůli jdou i skály lámat, což? ;-)

  OdpovědětSmazat
 21. Ahoj Kristy, dnes koukam na snidani s novou a je tam Zuzka se svoji knihou :-) dlouho jsem na ni nekoukala, tak jsem sla hned na jeji instagram a koukala na fotky i videa a na jedne fotce ma Tebe jako inspiraci pred a po, tak jsem si rikala supeer :-) protoze pro me motivaci jsi, diky Tobe ted cvicim podle 28 denniho planu (Tvuj upraveny ze 60 od Jillian) a citim se hrozne fajn. Dokonce jsem se pristihla, ze me cviceni chytlo, kdyz koupu malou a jeste v koupelne delam vecer cviky :-D Drzim Ti moc palce a tesim se na dalsi clanek :-)

  OdpovědětSmazat
 22. Zuzka je asi pro pokrocily,ze? Ja mam odcviceno od Jillian 30ds i ripped,ted jsem v pulce phase 1 zz Body revolution..jako vysledky nejaky jsou, ale co se tyce fyzicky,tak si pripadam skoro hur nez predtim,zvladnu treba i min kliku :-( strasne to demotivuje,ale zuzku bych asi nedala taky no..

  OdpovědětSmazat

Instagram