BábovkyNevěřím na náhody. Životní situace vás zkrátka zavedou tam, kam byste se jinak nepodívali. Radka Třeštíková mne zaujala jediným statusem na FB. Psala o svém tátovi. Jak k sobě měli blízko. Vlastně popisovala mé pocity, přesně tak, jako bych jí slova diktovala. A pak jsem ji pár týdnů sledovala a hltala každé její slovo. Zamilovala jsem si její styl. A pak vydala knížku. A já o ni soutěžila. A byla jsem jednou z těch, kterou vylosovali :-)

Moc se na knihu těším. Už jen proto, že se mi rok od roku lépe čtou knihy od českých a slovenských autorů. Nevím, připadá mi, že jsme tak nějak jako národ naladěni na stejnou notu, humor, sarkasmus a celkově spousta věcí v našem jazyce vyzní úplně jinak.

A tak tedy moc děkuji mému oblíbenému nakladatelství, že mám Bábovky doma. ♥

7 komentářů

 1. Jé, od ní už si dlouho plánuju něco přečíst. Taky se mi líbí, jak píše. Dej vědět, jak se Bábovky líbily. :-) Přeji příjemné počtení.

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám tuhle knížku na wishlistu společně s To prší moře (také od Radky). Sice jsem teďka byla na knižním veletrhu, ale holt nejsem milionář, takže si ji nakonec budu muset koupit někdy jindy :D. Jsem zvědavá na tvé dojmy.

  OdpovědětVymazat
 3. O téhle knize jsem už hodně slyšela. Budu se po ní muset také někde kouknout. :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětVymazat
 4. Knížka je parádní, stejně jako její předchozí kniha To prší moře. Výborně se čte a Radka má skvělý pozorovací talent a umí přesně vystihnout náladu různých situací.

  OdpovědětVymazat
 5. Gratuluji! Také ráda sleduji Radčiny statusy a o knížce uvažuji!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :-)