Food Journal: 13. června 2016

By pondělí, června 13, 2016

Vítejte u mne na stránce, kde se snažím fotit svůj redukční low-carb jídelníček. Ne vždy je to k možnostem a k nedostatku času perfektní, ale snažím se, co to dá, vyhovuje mi to takto a hubnu u něj. Ne vše je vždy vyfoceno, tak je prima číst i poznámky pod fotkou. Ať najdete inspiraci ♥


Snídaně: dva knackebroty s lučinou, debrecínkou a zeleninou. K tomu půlka pomeranče.


Svačinka: koktejl z kokosového mléka, kiwi a banánu. Dělala jsem si den předem do práce.


Oběd: domů jsem přiběhla trochu hladná, takže nebyla nálada na vyvařování. Čekal na mne low-carb koláč, dala jsem si dva kousky, k tomu půlku večerního low-carb pečiva s lučinou, zeleninou a sýrem.


Svačina: Před tréninkem jsem si zhruba 45 minut dala tuhle LifeBar tyčinku. Mám ze sekce zdraví na parfums.cz a ještě půl jablka.


K večeři jsem byla líná cokoli dělat. Byla jsem unavená, za noc jsem naspala jen 4,5 hodiny, malá nemohla spát, takže se mi u plotny čas trávit nechtěl. Dala jsem si asi 3x do dlaně oříšky a pár lžiček tady tohoto kokosového másla. Rovněž mám z parfums.cz :-)

Snad se vám u mne líbilo a vrátíte se pro inspiraci, pokud chybí.
Mějte krásný den. ♥

Kristina

Mohlo by se vám líbit

1 Comments

  1. Omnomnom, ten kokosovej nápoj vypadá luxusně, proč když dělám kokosový mlíko mě ještě něco takovýho nenapadlo? :D ("tunelovové vidění")
    A jaké je to kokosové máslo?
    Koukám, že někdo tu miluje parfums, tolik jako já, skoro nikde jinde nenakupuju :D

    OdpovědětSmazat