Měsíční švihadlová challenge

ŠVIHADLOVÁ VÝZVA

je určená úplně pro všechny, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Úkol je prostý, naskákat ze celý měsíc co nejvíce přeskoků, abyste dosáhli na co nejvyšší level. Po levé straně vidíte, po jaké době levely přibývají, takže je dost možné, že profíci se švihadlem poskočí během jednoho dne o několik levelů :-)

Pokud první den naskáčete 1500 přeskoků, proškrtáte tolik políček od počátku prvního řádku, aby vám to dalo 1500. Tím se posunute níže v řádku na nový level :) Pokud naskáčete první den jen 150 přeskoků, proškrtnete první tři políčka a zůstáváte v prvním levelu, dokud se neproskáčete níže :)

Pozor, nepočítají se přeskoky přes švihadlo v rámci vašeho tréninku.
Tohle je výzva, která počítá přeskoky pouze navíc v rámci jakéhosi bonusu ke cvičení :)


Obrázek k výzvě si můžete vytisknout, dá se zvětšit.

Ať se vám moc daří.
Pozn: neberu zodpovědnost za nesprávné provádění cviků, při kterých může dojít ke zranění jedince. Každý cvičící je zodpovědný sám za sebe s ohledem na své možnosti, zdraví a stav těla.

3 komentáře:

 1. taky se chystám cvičit, už mám nachystanou podložku a kegelovy cviky na pánevní dno :oD áchjo, to bude otrava, už se těším na něco akčnějšího :oP

  OdpovědětSmazat
 2. Ahoj Kristy..v pondeli jsem zacala svihadlovou vyzvu a mam asi blbej dotaz, ale radsi se zeptam :D napr. na tvym priklade..kdyz teda prvni den naskacu 150 preskoku, poskrtam 3 policka..kdyz druhy den naskacu 300 preskoku, pocitam tech 300 od 4. policka dal (takze se dostanu na 1. policko 2.levlu) nebo pocitam tech 300 preskoku od 1. policka 1. levlu (tudiz se dostanu na 6.policko 1.levlu)?? a porad tak dokola?? :) doufam, ze je to srozumitelny :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahojky, vesměs si to můžeš pojmout podle sebe. Buďto budeš proskrtavat od začátku postupně, nebo prostě to, co naskaces , tak cik cak :) cílem je naskakat co nejvíc za měsíc, takže se to shoduje pro obě varianty :)

   Smazat

Instagram