Z fitka do kuchyně - speciál (recenze)

 

S touto novinkou jste se již určitě seznámili. Viděli jste. Nebo jste slyšeli. I já mám doma tento kousek díky věčně pozitivně naladěné fitness dvojici, která atakuje knihkupectví svými knihami se svou značkou FitShaker. Já mám Lucku i Petera hodně ráda, je pravda, že nejvíce komunikuji právě s mužem Lucie, ale je mi sympatická už jen svým úsměvem, který rozdává z fotek knih.


Tak jo. Přišla mi tato kuchařka receptů, v pořadí již čtvrtá, a moje první slova byla: "Tak tohle je luxus. Nádherné zpracování!" A víte co? Od první kuchařky je to neskutečně velký krok kupředu. Dokonce bych řekla i skok. Fitshaker hodně zapracoval jak na zpracování, tak i na designu, pohráli si s grafikou a celkovým dojmem. Navíc fotky jsou o ohromný kus lepší.


Kromě fotek mne zaujala spousta receptů, které jsou v knize. Na své si přijdou jak milovníci sladkého, tak milovníci masa, vegani, ti, co rádi pečou krekry, sušenky či chleba, najdete zde nápady na svačinky, saláty a další.Co je naprostá bomba, tak tím je hodně kvalitní papír a dvojitý přebal v kroužkové vazbě. Pokud máte stejný problém při vaření jako já, že se vám objemnější kniha neustále zavírá, tak tady je o jeden problém méně. Kniha drží kde má. Kroužky jsou skutečně pevné, žádný měkký paskvil.


Za mne ohromný palec nahoru!!! Myslím, že dvojice touto kuchařkou nasadila hodně vysokou laťku, dokonce si myslím, že by styl pojetí knihy a kroužková vazba mohly v poklidu být průlomem dalším kuchařským knihám, protože jde o naprosto geniální nápad.


Kuchařka v kroužkové vazbě? Proč ne? Zkusit se má všechno a u knihy Z fitka do kuchyně - speciál možná trochu zariskovali, ale vyšlo jim to. Nesmím také opomenout vyzdvihnout naprosto energicky nabitou atmosféru knihy. Máte z ní prostě pocit, že je dělána s láskou, s nadšením a vírou, že tahle kniha je dobrá a bude se líbit právě vám :-)


Doposud vydané knihy:Co vy na knihu?
Listovali jste si v ní? Viděli jste?
Vlastníte? Na FB Fitshakeru je řada lidí, kteří si nemohou
recepty vynachválit.


6 komentářů:

 1. Super kuchařka, už ji mám doma. Zkoušela jsem ovocnou zmrzlinu a cuketové brownies. Oboje na jedničku!

  OdpovědětSmazat
 2. Vzhled, papír a fotografie nafocených jídel vás lákají hned něco vyzkoušet. Moc pěkně provedená kuchařka. Kristi skvěle jsi popsala co z knihy vyzařuje!

  OdpovědětSmazat
 3. Všechny knihy až na tuto mám doma a líbí se mi vše, co tento úžasný pár vydává :) A co nejvíc? Ta energie, nadšení a ta láska s jakou to dělají..je to vidět na první pohled :)

  OdpovědětSmazat
 4. Skusala som par recpetov z ich blogu a vacsina bola super :) Knizku si urcite casom kupim. Inak kruzkovu vazbu maju aj ine kucharky :D

  OdpovědětSmazat
 5. Kristi, a ty recepty jsou jaké? Obálka, fotky, kroužková vazba jsou pro mě taky důležité a fajn, ale co obsah knihy?
  http://radinsen.blog.cz/

  OdpovědětSmazat

Instagram