V procesu 'refeed'

To zapatlaný zrcadlo od bůh-ví čeho je už vyleštěný :-D
Aniž bych se o to skutečně snažila, břišáčky se ukazují čím dál tím víc. Nedělám žádné tréninky speciálně na břicho, jen dělám cviky, u kterých se zapojuje střed těla. Těch má Zuzka Light ve svých trénincích opravdu hodně. Jediná věc, kterou dělám jinak, je 'refeed'. Prostě to na mě funguje. 

4 komentářů

 1. Ty jo pro mě je jako kopanec do řiti ta změna za 45 dní :D nakoplo mě to tak, že už jsem ve 4. dnu :) díky za inspiraci :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Kristi..jsi fakt skvělá, klobouk dolů :) musím vyzkoušet to tvoje neprůstřelné kafe! (i když si nejsem úplně jistá, jestli by mi k snídani stačilo "jen kafe" :D ) a moc mě zaujal i ten cheesecake z pomeranče a banánu..recept náhodou neplánuješ zveřejnit? ;)
  Díky a měj hezký den i blížící se víkend. Petra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Peti, když nebudeš to kafe sladit a dáš tam tuk, rozhodně vydržíš :) V tom je to kouzlo :)
   Recept bude, ale až do knihy, kterou píšu.
   A moc děkuji :) Měj se pěkně!!!

   Vymazat
 3. teda ty jedeš, normálně čumím, co se dá za tak krátkou dobu dokázat :o))) Zuzka je rozhodopádně náročnější, nikdy jsem od ní nebyla schopná nic docvičit, od Shauna jo :oD jinak si matně vybavuju (je to už tááák dávno, co jsem hnula zadkem), že gamma byla z t25 taková nejslabší, nejmíň kalorií a nejmenší zábava :oP

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :-)