V procesu 'refeed'

By pátek, července 22, 2016

To zapatlaný zrcadlo od bůh-ví čeho je už vyleštěný :-D
Aniž bych se o to skutečně snažila, břišáčky se ukazují čím dál tím víc. Nedělám žádné tréninky speciálně na břicho, jen dělám cviky, u kterých se zapojuje střed těla. Těch má Zuzka Light ve svých trénincích opravdu hodně. Jediná věc, kterou dělám jinak, je 'refeed'. Prostě to na mě funguje. 

Mohlo by se vám líbit

4 Comments

 1. Ty jo pro mě je jako kopanec do řiti ta změna za 45 dní :D nakoplo mě to tak, že už jsem ve 4. dnu :) díky za inspiraci :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Kristi..jsi fakt skvělá, klobouk dolů :) musím vyzkoušet to tvoje neprůstřelné kafe! (i když si nejsem úplně jistá, jestli by mi k snídani stačilo "jen kafe" :D ) a moc mě zaujal i ten cheesecake z pomeranče a banánu..recept náhodou neplánuješ zveřejnit? ;)
  Díky a měj hezký den i blížící se víkend. Petra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Peti, když nebudeš to kafe sladit a dáš tam tuk, rozhodně vydržíš :) V tom je to kouzlo :)
   Recept bude, ale až do knihy, kterou píšu.
   A moc děkuji :) Měj se pěkně!!!

   Vymazat
 3. teda ty jedeš, normálně čumím, co se dá za tak krátkou dobu dokázat :o))) Zuzka je rozhodopádně náročnější, nikdy jsem od ní nebyla schopná nic docvičit, od Shauna jo :oD jinak si matně vybavuju (je to už tááák dávno, co jsem hnula zadkem), že gamma byla z t25 taková nejslabší, nejmíň kalorií a nejmenší zábava :oP

  OdpovědětVymazat