Se Zuzkou Light po 45 dnech


Když mi přítel každý den posledních pár dní připomínal, že je znát ohromná změna, nevěřila jsem mu. Znáte to, prostě ženská. Nevěřila jsem mu, říkala jsem si, že má prostě jiný oči, protože mě má rád :) Ale dnes jsem to cvakla po 45 dnech cvičení se Zuzkou a low-carb stravováním a vidím, že změna jde vidět a líbí se mi.

Centimetrově to šlo dolů, i když váha trošku stoupla, mávám nad tím rukou :) Na tom nezáleží :) Protože když jsem kamarádovi řekla, že mám 62 kilo, vytřeštil oči a řekl: "Kde bys to vzala?"

Tak jo. Zde jsou míry:
30 dní se Zuzkou 
1. den
15. den
1 měsíc
45 dní
Celkový rozdíl
Paže
28,5 cm
27,5 cm
26 cm
26 cm
- 2,5 cm
Bříško
92 cm
87 cm
85 cm
83 cm
- 9 cm
Zadek
97 cm
93 cm
91,5 cm
90,5 cm
- 6,5 cm
Stehno
56 cm
56,5 cm
54 cm
53 cm
- 3 cm
Váha
66,0 kg
63,3 kg
61,7 kg
62,1 kg
- 3,9 kg

Zde je tabulka toho, co jsem za posledních 14 dní cvičila. Vše se Zuzkou Light.

Den
Trénink
Poznámky
1
Black Diamond Workout #1:
Zuzka Light link
Je strašné vedro, nechtěla jsem žádné kardio, spíše posilku. Tohle 15 minutové video bylo skvělé, na horní část těla, krásně jsem se zpotila. Po dlouhé době jsem cvičila na bradlech (dip station) a hned to mělo jiný šmrnc J
2
Summer Shred #2
Delší workout, spíše silový. Hodně na zadek a stehna, kupodivu jsem se druhý den mohla postavit na nohy J
3
ZCUT Six-pack Abs #1
Už jsem málem zapomněla, jak je tohle skvělý workout. Nejen na bříško, ale i kardio. Lilo ze mne jak z konve a to nebyly venku ani třicítky :D
4
Aktivní odpočinek
Procházka 2 hodiny
5
Summer Shred #13
Po obědě, který nesedl, jsem odpočítávala hodiny, až se mi udělá líp, je osm večer a já šla konečně cvičit. Dnes tedy nejnovější trénink se ZUzkou :) Mimochodem, teď mi něco kapalo na nohu, koukám na strop jak ten blb a hledám mokrej flek, zda něco neteče od sousedů. No než mi došlo, že mi to kape z vlasů…. :D
6
Power Yoga #52
Dnes jsem snídala venku, obědvala venku, svačila v autě a večeřela taky. Ke cvičení jsem se dostala až v jedenáct večer, naštvaná, že jsem to nestihla. Pak jsem se ale přemohla aspoň k power-józe, která mi nejen krásně narovnala záda, ale prostě mi sedla J
7
12 Min Body #2
Aneb když dvanáct minut stačí k tomu, aby se člověk další den sotva na nohy postavil, tohle byl leg killer… koupu se v potu.
8
15 Min Fat Burn #7
800x Jump Rope
Pokračování mé nejoblíbenější série, dnes speciálně na bříško… jeeej A k tomu navíc švihadlo.
9
Volno

10
Black Diamond #2
500x Jump Rope
Zase jsem dlouho vybírala, až jsem sáhla po druhém pokračování „černého diamantu“ J prima workout, po kterém jsem dala ještě švihadlo v rámci výzvy.
11
Summer Shred #14
Opět úžasný trénink, tahle série je moc povedená, na nohy, bříško i ruce.
12
Cardio Shred #27
Úžasné kardio s posilkou na bříško, cviky parádně sestavěné, za 15 minutek vyřízenost J Tak to má vypadat J
13
Jillian Michaels – Bodyshred – Launch
Dnes v rámci společné výzvy tento workout s mou srdcovkou Jill. Ohromně jsem si to užila a cvičení se Zuzkou jde ohromně poznat. Ten posun z loňských prázdnin, kdy jsem tento workout doslova odfuněla a i tentokrát jsem se ho díky zkušenostem bála, jsem odcvičila s přehledem a moc jsem se u toho vyřádila J
14
5 Min Workout #82
Jump Rope Interval Training
Po zahřátí se Zuzkou jsem si zopakovala svůj intervalový trénink se švihadlem, který jsem dělala naposledy dva roky nazpět. Rekord pokořen! Ou jeee J
15
volno


Jak se stravuji?

Stále stejně :) Kalorie nepočítám, jím tak, abych necítila hlad, jediné, co si hlídám jsou sacharidy a tedy jejich příjem, který činí +/- 100 g za den. Zařadila jsem i tzv. refeed day, opravdu nevím, jak se tomu říká u nás :D Rozhodně to není prasečák, protože já neprasečím, nehřeším stylem, dnes si můžu dát co chci, když plánovaně hřeším, tak šetřím kaloriemi i sacharidy přes den, abych si pak třeba na zahradě na plánované oslavě mohla dopřát a neplácala se po rukou, že nesmím. Refeed day zařazuji, když to tělo prostě chce, vyžaduje, když prostě cítím, že musím doplnit nejen zásoby energie z cukrů, ale celkově z jídla. Samozřejmě zdravě!! Funguje to asi dobře, protože se cítím dobře a pokroky jsou a řekla bych, že svaly jsou více vidět, tím, že se jednou za čas pořádně nažerou :D 

Jak cvičím?

Tohle je docela úsměvné, protože cvičím zhruba 10-20 minut denně, tedy v průměru 15. Cvičím pouze doma v pokojíčku svých dětí :) Nejvíce používám ke cvičení asi vlastní tělo, což je ten nejlepší nástroj pro zvedání vah :) Pak taky jsem si oblíbila svůj dip station (viz níže foto), zařazuji v trénincích švihadlo, ale mým největším oblíbencem asi zůstáva kettlebell. Miluju cviky s ním ♥ 


Změna po 45 dnech   

Přeji Vám moc štěstí a sil a vůle ve vašem vlastním pokroku. Věřte, že to stojí za to :)
Když ty srovnávací fotky dáte vedle sebe a vidíte, že změna skutečně nastala!!!

Držte se ♥

28 komentářů

 1. Ty tvoje změny mě fakt dostávájí :D To je neuvěřitelný, jak rychle tvoje tělo reaguje :) Jako fakt bomba!!

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Kristy, moc ti gratuluju k takovému pokroku. Tvá postava má moc pěkné tvary, pas, ramena i nohy, všechno hezky ladí. Navíc se mi ohromně líbí, jaká jsi maminka a pěkná mladá žena v jednom, musí tě mít doma tolik rádi :-).
  O Zuzky cvičení jsem se už dlouho nezajímala, ale její začátečnická videa Bunny Slope se mi zalíbila, tak je vyzkouším. Děkuji tedy za inspiraci, přeji ti krásné letní dny :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuji mockrát, určitě Zuzku vyzkoušej :) Užívej léto :)

   Vymazat
 3. Tak já naprosto čumím...to je úžas a taková změna. Moc ti to sluší a díky za tip, protože poslední dobou bych taky potřebovala už něco začít dělat, takže je to pro mě motivace :)
  Gabrieless

  OdpovědětVymazat
 4. Kristi, skvělá práce, fakt. Moc Ti to sluší, postavu máš ukázkovou a celá záříš :-) Děkuji za inspiraci.
  http://radinsen.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Fakt ráda sleduju tyto proměny, je to super. Už Ti to Kristinko zase sluší! Ale jsem strašně šťastná, že ničím podobným nemusím procházet, já jsem nudná, desítky let v podstatě stejná 😊..doufám, že mi to ještě dlouho vydrží..a Tobě snad už taky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D nejsi nudná :D ale chápu, také už nechci žádné útoky na psychiku. i když život je všelijaký :) tak doufám, že mi to také dlouho vydrží ... :) děkuju ti ♥

   Vymazat
 6. Kristy, sleduju Tě už dělší dobu, ale dnes poprvé reaguji ............a směkám. Krása, co dodat většina žen ( a i mladých dívek) by Ti mohla závidět a především by si z Tebe měla vzít příklad!
  Jdeš na to užasně, pozvolna se zdravým rozumem (závidím :D) a ty výsledky jsou prostě dechberoucí Tvůj chlap musí byt pyšný! Měj se jen krásně i když Tě vlastně vůbec neznám Tobě nejde přát nic jinýho protože jsi v mých očích neuvěřitelně pohodovej a hlavně DOBREJ člověk.
  Zdravím Michala

  OdpovědětVymazat
 7. No paráda! Moc gratuluju! Je to úžasný! Jo, kila neřeš, svaly jsou těžší než tuk. Zásadní je, jak se cítíš, jak ti je,jakou radost máš ty i tvé tělo. Ať se stále daří!

  OdpovědětVymazat
 8. Úžasný! Rozdíl ohromný, a přitom váhově jen 4 kila :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Ahoj Kristi! To je absolutně úžasná proměna! Jsi opravdová motivace pro mě! Trochu jsem po dovolené sběhla z cesty, ale ty jsi pro mě fakt nákop! :-) Moc děkuji!
  P.S.: viděla jsem tě u Zuzky na stránkách :-) Super!

  OdpovědětVymazat
 10. Super výsledek. Zuzku také sleduju, ale moc nenásleduju, nemám všechno vybavení a to mě odrazuje. Zatím si dávám 30-ti denní výzvu Jillian Michaels a nyní jsem u její 6 Week Six-Pack Abs Workout. Výsledky by byly viditelnější, kdybych dodržovala jídelníček. A to mě zajímá a chci se zeptat, co v tvých snídaních znamená "snídaňová směs"? Petra K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Peti, prodává například biosfera.cz nebo parfums.cz. je to směs banan a ječmen. Je nejlepší :)

   Vymazat
 11. ahoj, premena je to doslova dychberúca, to je jasné, je neskutočné, ako sa tvoje telo dokáže za 45 dní zmeniť :-) ale ak môžem, tak jedna drobná kritika - myslím, že si v skutočnosti vôbec nebola taká "oplácaná", ako to na prvej fotky vyzerá, ale strašne si to podporila tým postojom a ešte aj ponožkami, ktoré ti opticky skracujú nohy a lýtka robia hrubšími, ako v skutočnosti sú. škoda, že si sa aj na začiatku neodfotila v takom postoji, ako po premene, bolo by to objektívnejšie :-( ale neber to prosím v zlom, si skvelá :-)
  andrea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Andrejko. Děkuji moc za komentář :) vis co je zvláštní, ze jsem ve skutečnosti vypadala ještě oplacaneji. Když jsem se vyfotila, přísahám, ze jsem si říkala, ze je ta čočka fotaku na mne nějaká moc hodna :)
   Co se týče postoje, k tomu mám jen jednu věc. Nemůže nikdo chtít po člověku bez sebevedomi a se studem nad vlastním tělem, aby se nastavil tak, jak mu to neříká momentální stav duše a těla. To prostě přirozené nejde. Nebylo absolutně v úmyslu mít pokrcena ramena, nebo jak ty rikas ponožky. To byl prostě stav, 100% upřímný a nevyumelkovany. Tolik toho zas neumim , abych klamala tělem . co tam je, tak tam je. A lýtka se nezdaji byt hrubší, ony fakticky jsou na te levé fotce :)
   Jako všechno :D měj se prima a hezky den.

   Vymazat
 12. "Kristi, no ty koky!" the sequel. Stále žasnu a čím dál více. Po tvém vzoru jsem si zaplatila ZGym (ono to je fakt levné) a od zítřka jdu do toho. Jsem zvědavá, jestli dosáhnu aspoň 1/3 výsledků jako ty. :)
  Držím ti pěsti a těším se na další motivační fotky a články!

  OdpovědětVymazat
 13. Ta změna je fakt úžasná, už jste mi radila na fb, že těch 15 minut od Zuzky bohatě stačí a jde to opravdu vidět. Mám od ní kompletně stažený Power Strength Series a Power cardio series. Zkoušela jste tyhle její programy? Jestli jsou také tak účinné.. Zatím se mi nechce kupovat členství na jejich stránkách. Každý z nich je na tři měsíce, docela se mi líbili, jen přemýšlím jestli do toho jít. Díky za rady :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Markéto, určitě se do nich pusťte, jsou výborné, neodcvičila jsem to celé, spíše náhodně vybírala, ale dost bych je doporučovala tomu, kdo chce se Zuzkou začít. Aby si udělal obrázek, navíc si myslím, že jde o "staré dobré" tréninky, které prostě mají úroveň bez nutnosti vymýšlet náročná komba a cviky :)

   Vymazat
  2. Díky za odpověď, asi to budu kombinovat s Bobem Harprem, ten mě teď baví asi nejvíc :)

   Vymazat
 14. čauky Kristi, jedu už 3 týdny se Zuzkou podle její nové knížky: "Fit za 15 minut denně" a musím říct, že je neskutečná a změny jsou fakt vidět! Nakopla mě k tomu tvoje proměna se Zuzkou, tak jsem si hned objednala knížku a šla do toho. Prvně jsem se bála cvičit podle knížky, ale teď si to nemůžu vynachválit. Před dětma jsem cvičila hlavně Boba a Jilian, jenže s dvěma malými dětmi toho času tolik není :-) takže 15 minut denně hned po ránu je ideálních. Díky moc za "nakopnutí" ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evi, tak to jsou skvělé zprávy :) Moc gratuluji k pokroku :) Ono moc lidí nevěří, že je to fakt možné, ale to cvičení je fakt tak ukrutný a funkční, že stačí skutečně 15 minut denně a výsledky jsou doslova za rohem. Ať se ti i nadále daří :)

   Vymazat
 15. Ahoj Kristi, teď jsem dostala obrovské nakopnutí:-). Za poslední rok se mi podařilo pěkně přibrat, i když se se třemi malými dětmi zrovna neflákám. Ale nehlídám si pravidelnost v jídle a stresy jsem večer pěkně zajídala tu sušenkou, tu kouskem čokolády. Sice jsem večer utahaná jako štěně, ale zařekla jsem se, že přeci těch 15 minut pro sebe musím utrhnout, abych se zase cítila dobře. Takže děkuji za inspiraci a doufám, že mě motivace neopustí po prvním cvičení...

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :-)