úterý 19. července 2016

Soaphoria | kosmetika z parfums.cz


Zdravím vás všechny, mám zde pro vás povídání a také natočenou video recenzi na tři mnou vybrané produkty od slovenské firmy Soaphoria z eshopu www.notino.cz. Ačkoli jsem měla z výrobků docela respekt, všechny do jednoho si mne na plné čáře získaly a vlastně ani netuším, s kterým z nich začít, který vytáhnout víc do popředí, protože všechny tři jsou naprosto úžasné.

Všechny výrobky od této firmy jsou veganské, ručně dělané, jsou velmi příjemně vonící, jemné, na dotek jak samet měkoučké a celkově i po aplikaci je ten vjem stejný, ne-li příznivější.

Pokud rádi koukáte na videa, můžete se podívat na moji spontánní video recenzi, jak víte, nejsem v natáčení a v prezentaci slovní tak zběhlá, tak omluvte některé přeřeky, nevydařené formulace apod. :-) Já na tom zapracuji a zlepším se :-)***

Pro všechny, kteří až takoví nadšenci koukání na video recenze nejsou, dovolte mi vám zde písemně přiblížit tyhle tři výrobky, které jsem si vybírala.

Začala bych asi Tělovým suflé s vůní Levandulové pole, s tímto jsem začínala také ve videu, tak ať v tom máme pořádek :-) Tento výživný tělový krém je výbornou náhradou za tělová mléka, která běžně používáte. Má - stejně jako ostatní produkty - v základu přírodní oleje. Nevím, jak jste na tom s láskou k levandulím, ale jelikož samy o sobě působí jako antistres, jsou výborné na zklidnění, podrážděnost nebo při nervozitě.

Krém má úžasnou konzistenci, tuhou a přesto rychle se vpíjící do pokožky. Hydratuje do hloubky a pokud jste jako já a nesnášíte na pokožce různé mastné filmy, tady u tohoto krému se bát nemusíte. 

Krém je vhodný díky přírodním složkám pro všechny typy pleti včetně pleti trpící na ekzémy či lupénku. Máte-li suchou pokožku, je tohle výborná volba. O tom, že překrásně tento krém voní, se už nemusím ani zmiňovat. Voní čistotou, měkkostí, opravdu jemná vůně, kterou přesto musíte vnímat pro svou nezvyklou "povahu".***

Dalším v řadě je tato bomba a tím je Tělový peeling s vůní Levandulové pole. Zkoušela jsem jej jako poslední ze všech výrobků, ale o to víc mne překvapil. Peeling se skládá z jemnozrnné soli, takže jsem nic moc velkého neočekávala... sůl? To přece znám! Po otevření na mne čekalo obrovské překvapení. Nejenže celý výrobek nádherně voněl, ale překvapily mne kousky bylinek/asi levandulí, stonky, lístky...Peeling se dá využít jak ve sprše, tak klasicky v koupeli. Já jen používala tak, že jsem si nabrala na prsty a krouživými pohyby masírovala pokožku. Bylo to tedy velmi příjemné :-) Nezapomněla jsem ani na lokty, kde jsou místa obvykle sušší. Po opláchnutí na mne čekalo další překvapení a to, že díky přírodním olejům, které jsou ve výrobku obsaženy, vám po aplikaci na pokožce zůstane takový jemný ochranný filtr, který je velmi jemný, hladký, sametový... když to zkrátím, tak jsem po sprše měla pocit, že vycházím odněkud z lázní :-)


Nejenže jsem se cítila jako vždy po koupeli dobře, ale doslova výjimečně. Jako bych udělala peeling i vlastní duši :-) Po sprše jsem nemusela díky jemnému filmu už na sebe patlat žádné další tělové krémy, které tedy opravdu nemám ráda. Jeden produkt zvládl práci za více produktů naráz. Ok, použila jsem suflé na krk o obličej :-)


***
Poslední třetí výrobek je tahle krásná jemně růžová našlehaná kráska. Jde o sprchovou pěnu Happiness, která skutečně na omak i na pohled vypadá jako našlehaná smetana. Překrásně voní, ženskostí, čistotou, jemností, křehkostí, žádná divočina! Pěna je obohacena o hroznový, kokosový a meruňkový olej, které zabraňují vysoušení a zanechávají pokožku sametově hebkou. 


Ačkoli jde na první pohled konzistenčně spíše o krém, při kontaktu s vodou se vytvoří klasická hedvábná pěna, což je zvláštní, že říkám, jelikož si budete myslet, že je pěna jako pěna. No, ne v tomto případě :-)

Pěna se dá použít i klasicky do koupele, stačí dát kousek pod tekoucí vodu a vytvoří se ve vaně bohatá pěna. Já jsem si tento produkt moc zamilovala, hlavně pro jeho vůni, která mi byla velmi sympatická. 


***

Co se mi moc líbilo na všech výrobcích, tak to je praktické balení, které je děláno záměrně ekologicky, aby vypotřebovaný produkt nevedl uživatele k zahození obalu. Tyto překrásné skleněné dózičky vám poslouží minimálně jako dekorace do bytu, jako sklenice do lednice na zbylé potraviny, nebo jako přenosné praktické dózičky na svačiny, ať už pro děti do školy, nebo zkrátka pro vás. 

Za mne patří firmě velká jednička. Získali si moje srdce a hodně ráda budu kdekoli výrobky této firmy nabízet dál. Vy můžete využít odkazů na eshop parfums.cz, kde jsem si tyto zlatíčka vybrala já :) A mrkněte i po jiných vůních. Na výběr je toho hodně ♥

Výrobky v recenzi:

Tělové suflé - Levandulové pole

Tělový peeling - Levandulové pole

Sprchová pěna - Happiness


Žádné komentáře:

Okomentovat