Zuzka Light: zápisník všech tréninků


Dovolte mi vám představit svoje další "miminko". Je jím tento zápisník pro fanoušku Zuzky Light a pro všechny, kdo s touto dámou rádi cvičí. Snažila jsem se dát rozumným způsobem a přehledně do kupy (skoro) všechny tréninky, které kdy Zuzka natočila. 

Zápisník si můžete vytisknout, libovolně přepisovat k obrazu a k pohodlí svému, přenechávám jej, aby si jej mohli všichni užít, abyste jej šířili dál a uděláte mi radost, když při tom šíření a sdílení minimálně jako poděkování zmíníte moji webovou stránku :-) 


Zápisník je rozdělen na tři části, připsala jsem také vysvětlivky pro manipulaci s tímto dokumentem, poznámky a kratší dopis pro každého z vás, kdož jej budete užívat. Nejde o pdf. Je to klasický dokument ve formátu .doc, abyste s ním dál mohli pracovat a vpisovat si do něj. 

Doufám, že se vám bude líbit a že vám přijde vhod :-) Níže je pár náhledů, jak dokument vypadá.

"Get ready. Warm up. And let's do this!"

Kristina ♥

Share on Google Plus

♡ Kristina Cechova

  Komentáře čtenářů
  Facebook komentáře

9 komentářů :

 1. Kristy, kde se dají sehnat všechna Zuzčina videa? Jasně, některé jsou na youtube a tak. Pokud si zaplatím členství v její Gym, tak se k nim dostanu? a pokud bych si to předplatila, můžu si videa stahovat nebo je jen pouštět online? Nevím, jak to u ní přesně funguje a ty to jistě víš ;-) Děkuji moc

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojky, jako prvotní zdroj bych vyuzila YouTube, hodně jsme jich natahovali na blog ZuzkaLight.blogspot.com kde jsou hodně z Bodyrocku a ze staré Zgym. Jinak ty současné z te první části zásadně ze Zuzciny stránky. Zgym stoji za to, plánuje se tam možnost stažení, prozatím to nejde ale já používám jednoduchý programek, kterém to umí. Takže se da :)

   Vymazat
 2. Ty jsi ale hračička :), já to sice asi nevyužiju, ale je to krásné! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Odpovědi
  1. Ahoj, zkoušela jsem to teď a link i stažení fungují. Zkus to zopakovat, třeba to byla jen momentální chyba na ulozto :)

   Vymazat
 4. Kristi, tie Zshred workouty, su niekde aj od 30tky vyssie ? lebo na youtube som nasla iba po 30 a v rozpise ich je 46. Dakujem

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ano, je jich minimálně tolik, kolik je v rozpise. akorát u té nové zgym se mění čísla, protože Zuzka furt natáčí. ale stará zgym jich má přesně tolik, kolik je v tom zápisníku :)

   Vymazat