2016 | Srpen 21Miluju focení. Obzvláště, když mohu namířit na tu krásu směrem k našim horám. Takový mám výhled na Jeseníky, které s končícím létem jsou každej den úplně originální. Tu je po dešti, jindy překrásný západ slunce... škoda, že to nemohu zachytit ve 3D ツ

6 komentářů

 1. Máš pravdu, tuhle rubriku mám ráda moc. Ta malba objímajících je úžasná. Musím si to někde uložit, a až budu zkrášlovat být, určitě využít.Khaleda Hosseiniho mám moc ráda, taky jsi už četla i jeho předešlé dvě? To mi připomíná, že bych si měla znovu přečíst Tisíce planoucích sluncí, tu si už skoro nepamatuji. Četla jsem ji jako první od něho.

  OdpovědětVymazat
 2. Jé koukám, že v knihovničce máš knížku výjimečná, teď jsem si ji taky koupila a ještě se k ní nedostala :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Výjimečná je super, líbila se i příteli, jsem ho dokopala si to přečíst :)

   Vymazat
 3. Takový milý úvod, umět si pohladit duši je moc a moc potřebné. Líbí se mi tvá knihovnička spolu s laky na nehty a doplňky, působí tak pozitivně, barevně :-) Také si ráda přeskládávám a vystavuji své nejmilejší věci, zdobím svůj pokoj hlavně plakáty rostlin, minerály a přírodninami. A knihy? Ty staré avšak zachovalé z antikvariátu, to jsou mé největší poklady. Nabíjí mě to :)
  Ta kresba rozhodně vaši zeď vylepšila, jsi šikovná, přeci jen kreslit na zeď není jako na papír.
  Těším se na další díl, drahá Kristy :)

  OdpovědětVymazat
 4. Redukci knihovny obdivuju, nedokazu se zbavit jedine knihy ze sbirky, prestoze o par kouscich tusim ze je znovu do ruky nevezmu. V tech knihach ke tolik penez...asi jsem materislista :). Tesim se az budu zas moci chodit do knihovny, knihy mi tak strasne chybi (akcni nespici syn).
  A mas krasnou sbirku laku ;-)

  OdpovědětVymazat
 5. Khaleda Hosseini miluju! Četla jsem od něj vše, co vyšlo v češtině a probrečela potoky slz. Afgánské ženy mají už od narození tak těžký osud! Jsem šťastná, že jsem se narodila v Česku...

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :-)