Body Update | Proč jsem přidala na jídle

V tomto týdnu - tedy v posledních sedmi dnech - jsem zařadila hned pět refeed dní po sobě. Chtěla jsem dát něco zpátky nahoru a to se podařilo. Po týdnu jsem dnes ráno kontrolně přeměřila bříško a stehna, něco přes kilo nahoře, ale na bříšku to šlo zase o 1 cm dolů a na stehnech se to drží, i když jsem počítala s opakem. Tak jako nevím - mám pocit, že si tělo jen díky těmto dnům nažvejkalo svaly do mrtě a natáhlo krapet vody díky zvýšeným sacharidům, jinak se mu nic moc nestalo. Kromě jedné věci. Po tom týdnu prostě vypadá lépe. 


Vím, že vy to z pár nekvalitních fotek nepoznáte -  navíc nemám nic, než tohle debilní zrcadlo, protože to větší se minulý týden rozbilo, já si jsem vědoma, že tělo po tom týdnu vypadá trošku "kulatější" a právě proto chytlo mnohem hezčí tvar, než tomu bylo před týdnem. Takový, jaký jsem si přála. Plnější. Ženštější. Mám asi úchylku ツ Tělo by mělo vypadat prostě hezky žensky.

K.

Komentáře

 1. Ahoj Kristy, ani nevíš, jak fajn je sledovat normální ženskou jako jsi ty. Myslím to tak, že působíš lidsky, nepotřebuješ cvičit v ultra moderních sportovních hadříčkách, nezalíváš náš řečmi o crossfitu, posilovně ani jiných módních trendech ve světě fitness, kterých je plný internet, instagram apod., působíš strašně mile, fajnově a bezprostředně, že si na nic a nikoho nehraješ. To velmi oceňuji, a proto jsi se svým blogem taky jediná, koho ještě čtu. Také jsem dřív měla takový blog, ale je to minulost, k tobě se vracím ráda. Doufám, že zase někdy přidáš článek do rubriky U mě doma :-)
  Přeji ti, ať se ti daří váhu udržet spolu s pěknými tvary těla :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Marti, moc ti děkuju nejen za návštěvu a komentář, ale i za to, že mne stále čteš. tvůj blog si pamatuji, hned jak jsem koukla na název pod tvým jménem :)
   Článek do rubriky U mě doma už tvořím, ještě nasbírám pár fotek a bude :P :)) Měj se krásně a děkuji :)

   Vymazat
 2. Tak si myslím, že to má fungovat, tělo dá impulz a ty reaguješ přesně tak, jak potřebuje..To málokdo dokáže, z redukce takhle přidat, většinou se toho lidi bojí a pak jí přehnaně málo.
  www.hooneysfit.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Kristýnko, ty mě fakt bavíš :) "Hubnu moc, tak začnu víc jíst" Vůbec si neumím představit, že by to nějaká mladá děvčica řekla... Ale ty jo, ty už máš hlavu na svém místě a umíš ji používat...
  Chtěla bych se dostat do stavu jako ty... Makám na tom :)
  Měj se krásně!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Kristi, moc hezký a zajímavý článek. Líbí se mi, jak to vše bereš s rozumem a hlavně s nadhledem. Jedině tak zdravé stravování a zdravý životní styl může fungovat dlouhodobě.
  Přesně jak píše Zzdenika: "Hubnu moc, tak začnu víc jíst", ukazuje, jak to máš v hlavě srovnané.
  Hezky také současné módní trendy, které stejně za pár let budou nahrazeny dalšími ještě modernějšími a zajisté ještě účinnějšími hezky vystihuje komentář Martiny. Lépe bych to nenapsala :-)
  Pro mě jsi obrovským vzorem. Přeji Ti, ať se Ti daří!
  http://radinsen.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Zrcadlo padající na Elišku mi včera zcela zatemnilo ostatní sdělení! UF!Hlavně už žádné úrazy! Musela jsem se k tomu vrátit až dnes... souhlasím s Tebou, vybudované svaly vypadají prostě lépe, já se tak dlouho snažila sundat 3 kila ze zadku, až jsem 3 kila nabrala v horní části těla a udělala z hrušky poměrně souměrné přesýpací hodiny ;)

  OdpovědětVymazat
 6. Tvůj blog čtu už hodně hodně dlouho - baví mě, čerpám z něj - hlavně inspirace na jídlo, miluji běh a jízdu na kole. Jsem 39 letá mamina 2 kluků, kteří mi v těhotenství dali zabrat, ale jsem na sebe pyšná, že jsem se dostala na váhu 15-ti let:) Pro představu, 159 cm, váha okolo 52 kg, v těhotenství jsem nabrala 25 kg... jen to břicho - sakra - pořád není to, co bych si představovala:) takže když vidím tebe, jak si se zakousla a v " jen za 45 dní " dokázala to co vidíme, klobouk dolů a jsi pro mě opět inspirací, jdu do toho se Zuzkou, i když to posilování nemám ráda a to by bylo:) Díky Monika

  OdpovědětVymazat

Okomentovat