Body Update | Proč jsem přidala na jídle

V tomto týdnu - tedy v posledních sedmi dnech - jsem zařadila hned pět refeed dní po sobě. Chtěla jsem dát něco zpátky nahoru a to se podařilo. Po týdnu jsem dnes ráno kontrolně přeměřila bříško a stehna, něco přes kilo nahoře, ale na bříšku to šlo zase o 1 cm dolů a na stehnech se to drží, i když jsem počítala s opakem. Tak jako nevím - mám pocit, že si tělo jen díky těmto dnům nažvejkalo svaly do mrtě a natáhlo krapet vody díky zvýšeným sacharidům, jinak se mu nic moc nestalo. Kromě jedné věci. Po tom týdnu prostě vypadá lépe. 


Vím, že vy to z pár nekvalitních fotek nepoznáte -  navíc nemám nic, než tohle debilní zrcadlo, protože to větší se minulý týden rozbilo, já si jsem vědoma, že tělo po tom týdnu vypadá trošku "kulatější" a právě proto chytlo mnohem hezčí tvar, než tomu bylo před týdnem. Takový, jaký jsem si přála. Plnější. Ženštější. Mám asi úchylku ツ Tělo by mělo vypadat prostě hezky žensky.

K.

8 komentářů

 1. Ahoj Kristy, ani nevíš, jak fajn je sledovat normální ženskou jako jsi ty. Myslím to tak, že působíš lidsky, nepotřebuješ cvičit v ultra moderních sportovních hadříčkách, nezalíváš náš řečmi o crossfitu, posilovně ani jiných módních trendech ve světě fitness, kterých je plný internet, instagram apod., působíš strašně mile, fajnově a bezprostředně, že si na nic a nikoho nehraješ. To velmi oceňuji, a proto jsi se svým blogem taky jediná, koho ještě čtu. Také jsem dřív měla takový blog, ale je to minulost, k tobě se vracím ráda. Doufám, že zase někdy přidáš článek do rubriky U mě doma :-)
  Přeji ti, ať se ti daří váhu udržet spolu s pěknými tvary těla :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Marti, moc ti děkuju nejen za návštěvu a komentář, ale i za to, že mne stále čteš. tvůj blog si pamatuji, hned jak jsem koukla na název pod tvým jménem :)
   Článek do rubriky U mě doma už tvořím, ještě nasbírám pár fotek a bude :P :)) Měj se krásně a děkuji :)

   Vymazat
 2. Tak si myslím, že to má fungovat, tělo dá impulz a ty reaguješ přesně tak, jak potřebuje..To málokdo dokáže, z redukce takhle přidat, většinou se toho lidi bojí a pak jí přehnaně málo.
  www.hooneysfit.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Kristýnko, ty mě fakt bavíš :) "Hubnu moc, tak začnu víc jíst" Vůbec si neumím představit, že by to nějaká mladá děvčica řekla... Ale ty jo, ty už máš hlavu na svém místě a umíš ji používat...
  Chtěla bych se dostat do stavu jako ty... Makám na tom :)
  Měj se krásně!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Kristi, moc hezký a zajímavý článek. Líbí se mi, jak to vše bereš s rozumem a hlavně s nadhledem. Jedině tak zdravé stravování a zdravý životní styl může fungovat dlouhodobě.
  Přesně jak píše Zzdenika: "Hubnu moc, tak začnu víc jíst", ukazuje, jak to máš v hlavě srovnané.
  Hezky také současné módní trendy, které stejně za pár let budou nahrazeny dalšími ještě modernějšími a zajisté ještě účinnějšími hezky vystihuje komentář Martiny. Lépe bych to nenapsala :-)
  Pro mě jsi obrovským vzorem. Přeji Ti, ať se Ti daří!
  http://radinsen.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Zrcadlo padající na Elišku mi včera zcela zatemnilo ostatní sdělení! UF!Hlavně už žádné úrazy! Musela jsem se k tomu vrátit až dnes... souhlasím s Tebou, vybudované svaly vypadají prostě lépe, já se tak dlouho snažila sundat 3 kila ze zadku, až jsem 3 kila nabrala v horní části těla a udělala z hrušky poměrně souměrné přesýpací hodiny ;)

  OdpovědětVymazat
 6. Tvůj blog čtu už hodně hodně dlouho - baví mě, čerpám z něj - hlavně inspirace na jídlo, miluji běh a jízdu na kole. Jsem 39 letá mamina 2 kluků, kteří mi v těhotenství dali zabrat, ale jsem na sebe pyšná, že jsem se dostala na váhu 15-ti let:) Pro představu, 159 cm, váha okolo 52 kg, v těhotenství jsem nabrala 25 kg... jen to břicho - sakra - pořád není to, co bych si představovala:) takže když vidím tebe, jak si se zakousla a v " jen za 45 dní " dokázala to co vidíme, klobouk dolů a jsi pro mě opět inspirací, jdu do toho se Zuzkou, i když to posilování nemám ráda a to by bylo:) Díky Monika

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :-)