Den 1676 - aneb kolik dní trvá cesta k vlastní knize

Asi si říkáte, co tady blbnu s tak vysokým číslem a kde se to vůbec vzalo. Ale věc se má tak. Často slýchám, jak druhé inspiruji a motivuji. To mne moc těší. Ale věřte, že to funguje i obráceně. Tuhle mi v komentáři jeden mladík napsal, že se mu stýská po původních zápiscích, které jsem si kdysi na počátku své fitness cesty psala a číslovala den za dnem. Napadlo mne už mnohokrát, že bych na to mohla navázat, ale pak se ozve ten hlásek, který říká, zda to má vůbec cenu. Jenže o čem jiném psát, když ne o mně? Je to můj blog. Stále moje cesta. Pořád vstávám se stejnými pocity a odhodláním jako kdysi. Nic se nezměnilo :-)

A tak jsem právě kvůli němu dnes postovala příspěvek s počtem dní, které od té doby, od toho úplně prvního dne rozhodnutí, uběhly. Je to až neskutečné. A prakticky tolik dní mi trvalo dospět do momentu, kdy jsem si vydala vlastní knížku. Kdy jsem si splnila svůj vlastní sen, o kterém jsem byla přesvědčená, snad ještě před rokem, že od sebe žádám příliš a že na to možná vůbec nemám. 

No, doprdele že mám! Každý z nás má na cokoli, co si jeho či její hlava umane. 


A tak všechny večery, noci a dny, kdykoli mám volno, trávím tím, že nadepisuji obálky, podepisuji knihy, píšu věnování, balím to a následně rozesílám emaily. Dnes jsem pokořila svůj rekord a díky včerejší přípravě jsem pro vás zabalila 125 knížek, které v pondělí putují ke svým majitelkám a majitelům :-)

Na fotce výše vidíte, jak to u nás vypadá. Můj dřevorubec suší věci na topení a já se pouštím do práce :-) Vypsala jsem za poslední čtyři dny jednu propisku a popisovač, druhá propiska už pomalu taky dosluhuje :-D Chybí už jen cenťák náplně. Ale neztěžuji si, dělá mi to radost.💜


Abych toho stihla co nejvíc, odvíjí se od toho také příprava mých jídel. Vše musí být rychle na talíři. Šup šup :-) Na večeři teď už několikátý den po sobě do sebe tlačím tuňáka v oleji, rajčata, šunku, mozzarellu light a nastrouhanou mrkev s citronem a medem.

Nezdržuji se ani se snídaní. Do mixéru vhodím jahody, banán a mléko a už běžím pracovat.

A když vařím pro děti oběd, tak v mezičase odbíhám nadepisovat obálky. 


Ty fotky jsou takové nekvalitní, protože je na ***** světlo.
Kdo teď fotí svoje jídelníčky, chápe :-D


A dnešní pohyb? Po dlouhých týdnech s jógou se mi sice krásně vytvarovaly ruce, zlepšila jsem se v rovnováze a konečně vydržím ve stojce pár vteřin bez opory zdi, ale kondička šla rapidně dolů a rozhodla jsem se to trošku zase napravit. Takže dnes tento 12minutový trénink s Lisou (Bodyrock Intermediate Bootcamp). Čtyři cviky ve třech po sobě jdoucích kolech. HIIT na nožky a kardio. Bylo to bezva! Až mě pálí v krku :D

Mějte se krásně. Snad se vám takový příspěvek líbil :-)


***


4 komentáře:

 1. Ahojky, máš s tím strašně moc práce, určitě si oddychneš, až vše rozešleš, ale splnil se ti moc krásný sen. :-)Přeji, ať vše zvládneš bez újmy na svém zdraví a strašně se TĚŠÍM! ;-)Dagmar :-)

  OdpovědětSmazat
 2. Já už mám knížku u sebe! Vypadá skvěle, těším se až se začtu :)

  OdpovědětSmazat
 3. Sepsání knížky je také jedním z mých největších snů a proto jsem v létě začala s novým blogem, abych svoje psaní rozvíjela a jednou to dotáhla tam, kam chci :). A ty jsi vždy byla a stále jsi jednou z mojich inspirací :)!

  OdpovědětSmazat
 4. Tak už ji vlastním také! :-)Zatím jsem stihla jen prolistovat, ale vypadá to super :-) Už se těším, až se začtu a začnu na sobě více pracovat. Moc děkuju. Měj se fajn. D. :-)

  OdpovědětSmazat

Instagram