Moje tělo: koučink (kniha) + online koučink


Mám obrovskou radost, že vám mohu představit svoji první knihu. Opravdu skutečnou publikaci, kterou můžete držet v rukou. Po všech těch letech a útrapách, které psaní knihy předcházely, je to konečně tady. Yes!!! Nemohu být pyšnější a zároveň vděčnější všem mým čtenářkám, které mi posledních pět let neustále psaly, že bych měla knihu napsat. Znáte to, člověk si nevěří a neví, jaké jsou jeho možnosti, ale trpělivost růže přináší a já se díky těm rokům toho strašně moc naučila, poznala jsem díky tomu doslova více než tisícovku lidí, s kterými jsem konzultovala různou problematiku ohledně výživy a cvičení, a nové poznatky mne přiváděly zase k dalším novým informacím, díky nimž věřím, že mám co říct. A získané zkušenosti, kterých jsem nabyla za posledních pět let, jsou úplně k nezaplacení. 

Kniha MOJE TĚLO: koučink je publikace, která kdyby existovala v momentě, kdy jsem začínala
sama s hubnutím, moc by mi pomohla. Není to jen kniha. Je to kompletní průvodce toho, co by měl člověk znát, aby pochopil, jak jeho tělo funguje, jak se naučit naslouchat mu a jak získat zpět schopnost přirozeně vnímat sám sebe. Mým cílem bylo napsat knihu motivační, nenáročnou na pochopení
a hlavně takovou, aby se s ní dalo pracovat a sloužila jako průvodce prvními, ale i opakujícími se špatnými krůčky v cestě za hezčí postavou, zdravějším tělem a sebeláskou.

V knize najdete nejen lekce, které vás mají něco naučit, ale i moje nápady, rady, triky, recepty, inspiraci na stůl, tipy do života, výzvy, které vám hubnutí zpříjemní a které můžete dělat jak samy doma, tak kolektivně. Kniha je skutečně nabitá pozitivem a motivací, a přestože zahrnuje průvodce pouze skrz prvních 30 dní, je koncipována tak, aby vám sloužila a bavily jste se s ní i dlouho poté.

Kniha je momentálně v předprodeji, ale objednávat můžete už nyní. Od 1. ledna 2017 pro všechny majitele knih bude na této mé stránce probíhat Moje tělo: 30denní online koučink s mou maličkostí, kde vám budu všem pomáhat s prací na sobě samých, budeme využívat k tomu knihu, kterou si zakoupíte
a která vás bude hubnutím provádět, ale také se naučíte další spoustu věcí, budu odpovídat na vaše otázky, sdílet nové jednoduché recepty, natáčet videa, motivovat, inspirovat. Chci udělat vše proto, abyste viděly, že zdravý životní styl není trápení, že je snadné se do něj zamilovat. Tento online koučink tady zůstane i poté, pokud si knihu zakoupíte později.

Na závěr malá informace: pokud budete chtít do knihy napsat věnování či ji budete chtít jen podepsat, napište mi to do poznámek v objednávkovém formuláři. Moc se těším, až si knihu přečtete :-)KNIHU KOUPÍTE SKRZE E-SHOP WWW.MOJETELO.CZ


Datum vydání: 30. listopadu 2016  
Kniha je momentálně v předprodeji. Všechny objednávky uhrazené před datem vydání mají přednost před těmi, jejichž platby nebudou dokončeny, přestože objednávka proběhla. Počet kusů je prozatím omezen. Další dotisk proběhne až po Novém roce. Děkuji za pochopení.

Moje tělo: online koučink
Od 1. ledna 2017 bude na mé stránce www.kristinacechova.cz probíhat také Moje tělo: online koučink ke knize. Každý den vás budu provázet nápady, odpověďmi na otázky a radami, které budou ruku v ruce s tímto průvodcem nepostradatelným pomocníkem při vaší cestě :-) Těším se na vás!

Věnování či podpis
Máte-li přání vepsat do knihy speciální věnování či podpis, prosím, napište to do "poznámek" v objednávkovém formuláři. Děkuji :-)

Co kniha obsahuje?
 • motivační průvodce/koučink
 • motivační podpora
 • lekce k pochopení vlastního těla a základů výživy
 • rady pro (věčně) začínající
 • pravdy a mylné informace kolující mezi lidmi
 • zápisník pro své pokroky na měsíc
 • wellness výzvy
 • recepty
 • inspirace na stůl
Údaje o knize
Stran: 192
Vydání první
Vazba: paperback
ISBN 978-80-270-0607-6

Poznámka
Knihu jsem psala na základě mnohaletých zkušeností a online konzultacemi s více než tisícovkou lidí, kteří mi důvěřovali. Nejsem ani nutriční poradce, ani trenér. Cítím se spíše jako motivační kouč, který se účastnil několika seminářů v tomto směru, aby je pak mohl aplikovat nejen na své studenty. Podmínkou je pro mne zachování lidského přístupu, jednoduchost, uvědomění si racionálního přístupu ke svým cílům s pohnutkou motivovat a inspirovat sám sebe.


Share on Google Plus

♡ Kristina Cechova

  Komentáře čtenářů
  Facebook komentáře

12 komentářů :

 1. To je úžasná zpráva :-) mám z tvé knížky radost! A chtěla bych ji koupit mamince k Vánocům, která teď hubne (začala cvičit a běhat) a už jede v kuse od února!!! Každý den si udělá čas buď na cvičení nebo běhání. Obdivuji její vůli, já teď nějak nemám motivaci a tak to flákám :-/ každopádně předtím nikdy nic nedělala a přibrala, když se vdala (její manžel výborně vaří). Řekla bych, že už zhubla tak 12kg a tato knížka by jí určitě pomohla :-) chtěla bych poradit co bysme ji tam napsaly? Teda ty :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Moni :) Napiš mi mejlika a doladíme to, ano? :) kris.cechova@gmail.com

   Vymazat
 2. Sice nejsem začátečník, ale objednáno! :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Kristi, "sleduji" Tě už dlouho a jsi pro mě velkou inspirací. Knížku jsem si ráda objednala a těším se na ni.
  http://radinsen.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Objednáno! Už se moc těším na knihu. Ačkoli nejsem úplný začátečník, s chutí ji prohlédnu a mam v úmyslu ji darovat sestře, která by ráda svůj životní styl změnila, ale plácá se v tom, tak myslím, že by to mohl být skvělý dárek pod stromeček :) A online koučink je naprosto skvělý nápad (už i proto, že ségra není úplný angličtinář, takže jistě ocení takovýto počin ještě víc :) )
  Už teď je mi ale jasné, že ji asi nebudu chtít dát z ruky, takže budu pravděpodobně ještě jeden kus dokupovat i do mé sbírky :-)

  OdpovědětVymazat
 5. To je super, držím palce ať se líbí a pomůže co nejvíce lidem :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Verunko, moc děkuji, od tebe mne to těší dvojnásob :)

   Vymazat