Moje tělo: koučink


KNIHA JE VYPRODANÁ. 

Moje tělo: koučink je publikace, která kdyby existovala v momentě, kdy jsem začínala sama s hubnutím, moc by mi pomohla. Není to jen kniha. Je to kompletní průvodce toho, co by měl člověk znát, aby pochopil, jak jeho tělo funguje, jak se naučit naslouchat mu a jak získat zpět schopnost přirozeně vnímat sám sebe. Mým cílem bylo napsat knihu motivační, nenáročnou na pochopení a hlavně takovou, aby se s ní dalo pracovat a sloužila jako průvodce prvními, ale i dalšími krůčky v cestě za hezčí postavou, zdravějším tělem a sebeláskou.

V e-knize najdete nejen lekce, které vás mají něco naučit, ale i moje nápady, rady, triky, recepty, inspiraci na stůl, tipy do života, výzvy, které vám hubnutí zpříjemní a které můžete dělat jak sami doma, tak kolektivně. Kniha je skutečně nabitá pozitivem a motivací, a přestože zahrnuje průvodce pouze skrz prvních 30 dní, je koncipována tak, aby vám sloužila a bavili jste se s ní i dlouho poté.

Datum vydání: 30. listopadu 2016  
Moje tělo: online koučink 
online průvodce ke knize zde na stránce
Věnování či podpis
Máte-li přání vepsat do knihy speciální věnování či podpis, prosím, napište to do "poznámek" v objednávkovém formuláři. Děkuji :-)
Co kniha obsahuje?
 • motivační průvodce/koučink
 • motivační podpora
 • lekce k pochopení vlastního těla a základů výživy
 • rady pro (věčně) začínající
 • pravdy a mylné informace kolující mezi lidmi
 • zápisník pro své pokroky na měsíc
 • wellness výzvy
 • recepty
 • inspirace na stůl

Mohlo by vás zajímat :)


Údaje o knize
Stran: 192
Vydání první
Vazba: paperback
ISBN 978-80-270-0607-6
Poznámka
Knihu jsem psala na základě mnohaletých zkušeností a online konzultacemi s více než tisícovkou lidí, kteří mi důvěřovali. Nejsem ani nutriční poradce, ani trenér. Cítím se spíše jako motivační kouč, který se účastnil několika seminářů v tomto směru, aby je pak mohl aplikovat nejen na své studenty. Podmínkou je pro mne zachování lidského přístupu, jednoduchost, uvědomění si racionálního přístupu ke svým cílům s pohnutkou motivovat a inspirovat sám sebe.

Rychlé prolistování knihou


2 

Untitled 1

Untitled 1_1
Untitled 1


4 komentáře:

 1. ahoj Kristi, bude knížka ještě někdy k sehnání? Anebo alespoň e-book?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Aničko, ano, kniha vyjde před Vánocemi u vydavatelství Anag, bude i v knihkupectví :)

   Smazat
  2. Hurááá :-) Už se moc těším, až si jí dám do své knihovničky na čestné místo vedle Zuzky Light, Jillian Michaels, Fitreceptů atd.. no prostě nejde jí nemít ♥

   Smazat

Instagram