Z mého stolu (34): říjen 2016


Hodně málo ušmudlaných fotek se mi podařilo za měsíc říjen nasbírat :D Měla jsem tolik práce s knihou, že jsem byla ráda, že vůbec stíhám dýchat. Až budu chtít vydávat vlastním nákladem někdy příště nějakou další knihu, prosím, přijeďte mne proliskat, jo? :D

Výše: Miluji rýžové nudle. Tady s římským salátem, broskví a okurkou. K tomu volské oko. Když není po ruce maso, vajíčka to zachrání :)

Podzimní salát. Najdete v něm: římský salát, ledový salát, pekanové ořechy, jablka, granátové jablíčko, sýr halloumiLow carb dezert od Zuzky Light. Sice nevypadá tak nádherně jako při premiéře, ale na chuti mu to neubralo. Kdo chce vyzkoušet, může. Recept na Violetky je zde :)


Mám období, kdy jím i jen tak na sucho tyto celozrnné žitné chleby. Fakt mi šíleně chutnají. Přítel když mě vidí, tak si mne podezíravě prohlíží, zda je tohle normální. Jako je. Jemu to nevysvětlíte :D

Na chlebu mám - čoveče, co tam mám? Asi máslo. Pak hrst míchané zeleniny, šunku, rajče a sezamová semínka.


Takovou kombinací nikdy nic nezkazíte. Kupa salátu, jablíčka, slunečnice, červená cibule a kuřecí kousky na kari.


Jak jednoduše se dá jíst. Zdravě a bez nutnosti vymýšlet nějaké extrémy. Volské oko, nektarinka, šunka a večerní chléb.


Večerní "sendviče": večerní pečivo, máslo, rajče, vajíčka na tvrdo a římský salát. Opět, jednoduchost.


Moje nejoblíbenějšího snídaně letošního podzimu. Vločková kaše s chia připravovaná přes noc. Se skořicí, banánem a pekanovými ořechy. 


Zde něco obdobného, akorát jsem přimíchala mleté lněné semínko a mleté mandle, použila blumy, kiwi a arašídové máslo.


Vepřové kousky s jablíčkem a římským salátem. Čím zelenější, tím lepší :) Jedna z večeří. To samé měl přítel i děti. Akorát jinou směs zeleniny, nemají zase všechno rádi. V salátu je římský salát, okurka, červená cibule, ledový salát, rajče.

Kristina

2 komentáře:

Instagram