Den 1687 - Co jsem si koupila, co upekla, co cvičím


Tak povídejte. Kolik druhů cukroví? Já tři. Byly čtyři. Kolik dárků? Já už skoro všechny. Už máte stromeček na balkóně? My ještě ne, ale dřevorubec snad nějaký donese. Já se jako každoročně hrozně těším, ale letos poprvé to bude i takové smutné, protože budeme první rok bez táty. Kdo si to své poprvé bez jednoho z rodičů zažil, ví, jak to bude prázdné a všechno. Bude to poprvé, co nekoupím dárek tátovi, ale o to víc jich mám připraveno pro maminku. 

Ale pryč od smutku, pojďme na něco veselejšího :)

Mám prozatím napečeny tři druhy cukroví, jedno už jsme dokonce do sebe naházeli, jak bylo drobé :) a upřímně, neštvu se s tím. Vánoce jsou jednou za rok a já si ráda pochutnám na klasice. V této části roku určitě. Jen jednou jedinkrát jsem se snažila udělat cukroví zdravější a nikdo to nechtěl. Dokonce ani já :D 


Letos tedy linecké pro přítele, perníčky pro mne a synka, a k tomu várku makových rohlíčků a arašídového cukroví (to je to, co už není) :) 


Od babičky mi byla přivezena tahle tvarohová nádhera. Musím říct, že se ji hrozně moc povedla, obzvláště cením to, že babičce dost pravděpodobně došel cukr, protože byl sladký úplně tak akorát pro mne :) 


Pak jsem byla neskutečně šťastná za tuto várku červené řepy a domácího medu. To se u mne nikdy neztratí, navíc, řepu u nás jím jen já, takže se nemusím dělit :D


Z nábytkového bazárku jsem si odnesla tyhle skvostné ozdobičky na stromeček, škoda, že jich nebylo víc :) Jsou nádherné :)

A taky jsem tam nemohla nechat tyhle nádhery. "Prosím vás, tady to hnědé, jsou to zapékací misky, že jo?" - "Ano, ano." - "Já jen, zda nekupuju popelník nebo tak něco :D" No stály vedle popelníků, tak jsem trošku znejistěla :D A ta malá rozkošná pánvička? Za 40 Kč? :) Ne nech to tam.


Takto to vypadá u nás asi už 14 dní. Přes noc vždycky něco nasněží a přes den to díky teplému sluníčku roztaje :) Nicméně, letos si snad zima vystřídala směnu s podzimem. Nepřijde vám?


A jelikož jsem dlouho nedávala žádnou svoji fotku, tak tady jednu máte v civilu. Tedy spíše v domácím úboru, máme v bytě docela horko, jakmile se sluníčko opře do oken, tak není ani třeba topit. Vytopí nám byt samo :) Jen v koupelně je momentálně asi minus sedm :D 


No a co momentálně cvičím? Tak vězte, že jsem chytla chuť na Bodyrock a to opravdu ve velkém. Nemám chuť ani na jógu, ani na Zuzku ani Jill. Ale hrozně mne opět chytla tahle slečna Lisa. Takže momentálně střídám její 14týdenní program HiitMax a taky tuhle 5denní challenge Burn Fat Fast

Užívejte si krásně adventní čas. Nezapomínejte pít teplý čaj, horkou čokoládu,
k tomu se zabalte do peřin, protože se to prostě má :)

3 komentáře:

 1. Ty seš úplná holčička :-) To arašídový cukroví mě zajímá a BodyRock asi budu muset zkusit, ještě jsem s Lisou nikdy necvičila :O

  OdpovědětSmazat
 2. Taky chci recept na Arašidový cukroví pokud to není tajemství a moc Ti to sluší a mohly by to být zapékací misky ;) :) A pánvička skvělá :)

  OdpovědětSmazat
 3. Já se před cca 10 měsíci taky zase po dlouhé době vrátila k Bodyrock. Dělám jejich live workouty, které dávají každý den na FB, jeden Lisa-Marie a jeden Sean Light. Nemůžu si je vynachválit, je to jako stará dobrá 30 day Real Time Challenge od Lisy, akorát lepší a rozmanitější.
  Cukroví nepeču žádné (ostuda), ale po dnešku mám konečně první dva dárky (polo-ostuda).

  OdpovědětSmazat

Instagram