Nové triko na tréninky


Příznivcům stolního tenisu nemusím vyprávět, hlavně holkám, jak nutný je za stolem dobře vypadat 😋 Když jsem si objednávala nějaké věci na pinec, tak jsem hooodně váhala, zda si koupit i nějaké nové tričko. Na první pohled jsem se zamilovala do tohoto se lvem, avšak k mému zklamání nebylo na skladě a po prvních telefonátech s firmou mi bylo sděleno, že už ani nebude (pouze varianta se žlutou). To jsem nechtěla vůbec přijmout a hledala náhradu. Dokonce jsem koukala i na jiné eshopy, na ebay, na aliexpress, ale nikde nebylo. 

Další telefonát už byl optimističtější. Možná bude, ale musela bych si na něj počkat docela dlouho. Protože nebyl ani na skladu přímo výrobce u Donicu. "To nevadí, vydržím, jen ho, prosím, sežeňte." A chlapi mi jej asi za 3 týdny skutečně poslali a já byla úúúplně nadšená. Hned si ho zkoušel i přítel a prý že děkuje, že to je super triko a mám si objednat jiné 😅

No, výsledek vidíte. Mám vysněné tričko na trénink. Je ohromně lehoučké, příjemné, ale musím se donutit jej nenosit doma a šetřit si jej jen na tréninky. 

Uf. Jsem šťastná 💕


Žádné komentáře:

Okomentovat

Instagram