10 ledna 2017

Moje tělo: online koučink - den 10 (Chutě při nemoci a při menstruaci.)Krásný den všem, mám zde pro vás další video na téma, které se občas vyskytuje a to je otázka stravování během nemoci a během menstruace. V obou případech jde naše vůle a režim často
stranou a já se přiznám, že nejsem výjimkou :) Takže jsem se rozhodla věnovat pár slov tomu,
jak se na to dívám já.

Možná vás zaskočí, že nejsem v těchto dnech příliš striktní, ale musím říct, že jsem z toho neustálého "mít všechno pod kontrolou" vyrostla. Miluji život. Miluji zdravé stravování. Ale jsou dny, kdy je mi to u p*****. Jsou dny, kdy je mi od pohledu špatně z každého zdravého jídla, jen se na něj podívám.  A vyhrávají obyčejné rohlíky se šunkou. Nebo povidlový koláč.

Ačkoli bych mohla radit, jak to dělat správně a necpat se nesmysly ve dnech, kdy tělo potřebuje spíše výživu, sama sobě jsem si právě v těchto dnech velmi špatným koučem. Anebo jsem prostě stále ještě normálním člověkem :)

Takže pokud máte při vyčerpaném organismu více disciplíny než já, jste skvělí. Pokud ne a máte také nutkání sahat po nekvalitních potravinách, snažte se to dělat alespoň decentně, ať si nepokazíte veškeré snahy, kterých se vám prozatím podařilo dosáhnout.Tip do jídelníčku "trpících" :)

Přesto si pojďme říct, jaké potraviny jíst a nejíst v případě různých oslabení organismu:


Mějte krásný a úspěšný den ♡