06 ledna 2017

Moje tělo: online koučink - den 6 (Nadmíra cvičení, málo jídlo - jaký to má výsledek?)Vítejte :) Pokračujeme s naší online koučink jízdou. Dnes se zastavíme na návštěvě u cvičení :) Jestli ženy nemají s něčím problém, pak je to odhodlání do cvičení. Vážně. Zkušenost mám takovou, že spíše často musím ženy krotit, když mi napíší, že hodně cvičí a výsledek žádný. Mají strach, že těch pár minut denně nestačí. Jedou jak naprogramované stroje, kardio, silový trénink několik hodin týdně a do toho málo jí. Protože se myslí, že jen pouze takto lze docílit úspěchu. Bojí se, že když budou cvičit jen půl hodinku denně, šíííííííleně přiberou. Přitom neví, jak tím tělu uleví a dokonce tímto trikem mohou rozpohybovat hubnutí. 

V knize Moje tělo: koučink jsem na toto téma zmiňovala jedinou větu: Chovejme se k tělu tak, abychom ho dokázali předělat, ne oddělat!

Dnešní video je zcela v tomto duchu. Co vám mám říkat, opět jsem se nevlezla do slibovaných 5 minut :-) Ale člověk má pocit, že vám musí toho předat co nejvíc. Co nejvíc myšlenek, které ho napadnou ve spojení s daným tématem. 

Možná se vám dnešní video bude zdát trochu chaotické, tak pokud byste měli doplňující dotazy, sem s nimi. Ráda objasním :)

7 potravin, které vyženou bolest z hlavyilustrace: www.purewow.com