08 ledna 2017

Moje tělo: online koučink - den 8 (I zdravá jídla mají kalorie. Meziměření. Sladidla.)Krásné ráno :) Máme zde první meziměření :) Nezapomeňte, za jakých podmínek doporučuji se měřit nebo i vážit. Rozhodně po toaletě, rozhodně před jídlem a rozhodně ráno! Jen tak docílíte toho, že výsledky nebudou zkreslené. Měření jednou za týden stačí. Každodenní měření a hlídání svých změn a čekání na ně každé ráno může být velmi demotivující. Navíc nic takového nemá smysl.

Zjistila jsem, že hlavním problémem některých žen je hodit se do psychické pohody. Svým způsobem chápu, že je situace v životě donutila stát se otroky jídla a cvičení, jenže jejich extrémní hlídání každého deka ať už v jídle nebo na váze z nich dělá také extrémně smutné lidi v životě. Chtěla bych vám všem vzkázat, že život je o jiných prioritách. Ačkoli se snažím vám pomáhat a ukazuji, jak jíst zdravěji, často se míjí účinkem to, že se snažím předat myšlenku "hlavně nezapomínejte žít".

Když mi ze dne na den odešel táta, došlo mi to, jako nikdy předtím. Nikdo z nás nezná svůj přesný čas odchodu na tomhle světě. A pokud byste to věděli, dělali byste pořád ty stejné věci, které vás mořili? Stoupali byste každý den na váhu a nechali to číslo na ni diktovat vám, jak prožít následující den? Opravdu jste takto spokojeni? Nebo si dokážete přiznat, že si vytváříte sami sobě každé ráno nevyhovující podmínky pro život? Že si hned ráno po probuzení nacházíte důvod, proč se mít méně rádi? Dobrovolně hned po ránu přicházíte o úsměv, o radost a potěšení, že můžete žít život, který někdo jiný už nemůže.

Ano, dnes tu máme trochu té filozofie. Jenže jsem si to nemohla odpustit. :)
Pro mne je totiž život, a to, jak jej prožiju, mnohem víc, než menší zadek!!!

Užijte si dnešní video :)