Zima jako z pohádky


Dnes byl skvělý den. Už bylo na čase na chvíli vypadnout z toho koloběhu veškerých povinností. Já vím, před chvílí byly Vánoce. Ale věřte mi, že moc klidu jsem si neužila. Dnes jsem bojkotovala všechno. Trénink, třídní schůzky, cvičení... jen proto, aby viděla ty vysmáté obličeje svých dětí v té haldě sněhu, kterou si snad ještě neužily a kdo ví, kdy zase někdy užijí. Nechali jsme s přítelem telefony doma a šlo se na kopec. 


Musím říct, že tedy příliš ideálně nebylo :D Chumelilo jak blázen a foukalo, ale děti to nijak nevnímaly a my se s přítelem střídali při tahání Elišky na kopec, takže jsme též byli zahřátí. 

Když jsme se dostali před barák, nastala koulovačka, byla spousta srandy, měli jsme sníh úplně všude. Já to asi omarodím, protože kolik se mi ho dostalo za bundu na záda... :D Hodně!

Nasněžený trávník jsme úplně rozvalchovali, ještě teď byste tam možná našli spoustu andělíčků :) No i když, vzhledem k tomu větřisku a té hromadě sněhu, co pořád padá, tam budem muset ty andělíčky zítra znovu udělat :)

A kdy jste vy naposledy šli blbnout ven?
Na úkor všem povinností...?

Cítím se jako rebel :D 


3 komentáře:

 1. Jo, včera to tam bylo, fakt :) Andělíčky jsem teda nestihla, naštěstí ani piruety. Ráno jsem musela autem, bydlím v Mostě, a nejmíň 90% řidičů včera mělo radši nechat auto doma. Tolik vycákaného adrenalinu jsem už dlouho neměla. Nejsem posera, ale sníh na okreskách, po nichž jsem později odpoledne ještě jela do Chomutova jsem si dobře zapamatovala, protože jsem se stejnou cestou večer vracela. Co dám jinak za 20 minut a ještě si u toho zdřímnu, jela jsem tentokrát skoro hodinu, průměrná rychlost 35 - 40 km/h, trojka, max. čtyřka. Jako bonbónek, když už mi došly nadávky, mezi dvěma vesničkami, vidím v dálce světýlko. Vejrám na něj, v hlavě otazník, pak sklopím světla, pořád vejrám a kdybych neseděla, padnu na prdel. Proti mě - cyklista. Večer v devět hodin sám na široko daleko opuštěné, naprosto zamrzlé, nepoužitelné silnici. To nepochopíš :)
  Jak já Vám ty andělíčky a boby dodatečně závidím! :)
  Hezký den, Kris! Jste fakt úžasná!!!
  Eva

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. teda to je borec, já bych nešla po silnici v tomto ani pěšky, natož na kole :D dnes úplná kalamita, ještě horší jak včera... do obchodu jsme jeli max 30 km/h a to jsme se rozmýšleli, zda raději nepůjdem pěšky :D ale šíleně chumelí a do toho vítr, tak jsme to riskli. No... konec, jezdí se krokem, takže pěšky nebo autem vyšlo nastejno :D

   Ale zase, taková zima je fakt nádherná :) už dlouho tohle nepamatuji :)

   Smazat

Instagram