Moje proměna 2017: "zalévat" tělo těmi správnými ingrediencemi

sobota, dubna 01, 2017

Dnes je 1. den soutěže Moje proměna 2017, do které jste se zapojili, abyste se změnili. Nadšení a odhodlání je teď ve vás momentálně spousta, ale jak vlastně začít. Kde?

Ráda bych, abyste tuto soutěž vnímali spíše jako cestu, při které se naučíte vnímat své vlastní tělo. Jak často říkám, vaše tělo je jako miminko, které neumí mluvit a vaším úkolem je naučit se naslouchat ony signály, které vám dává. Naučit se mu porozumět. Neříkám, že se vše naučíte za 50 dní, to ani nelze, ale můžete dokázat jednu věc, a to přestat vnímat hlavu, ve které je často chaos, a oddělit ji od těch výkřiků, které se vám snaží sdělit vaše vlastní tělo. Mnozí z vás bojují s váhou už roky, vyzkoušeli jste vše, co by vám mohlo pomoci a bez úspěchu. Mnohdy je ten stav těla ještě horší, než byl předtím. 

Tak dnes to začneme dělat jinak. Dnes si dáme první úkol, na kterém budete soustavně pracovat každý den, dokud se vám nevryje pod kůži. Možná to nepůjde každý den na 100 %, ale to nám nevadí. Dnešním dnem začnete vnímat, co s vámi dělá jídlo, které budete chtít sníst. Až jej budete mít na talíři, zeptejte se, zda to, co sníte, vás osobně přivede k dobrému pocitu, že tělo "zaléváte" těmi správnými ingrediencemi, nebo zda odstrčíte potřeby těla bokem a necháte hlavu, ať na vás huláká výčitky. 

Přeji vám moc síly. Vykročte tím správným směrem, ne vždy to bude snadné. Hubnutí je pro mnohé z vás trápení, protože vám přijde neuskutečnitelné. Přitom hubnutí je dobrodružství, objevování nového, učení se z chyb a těšení se z toho, co jsme konečně pochopili. Já bych si to klidně znovu zopakovala :)

Na závěr: budete-li potřebovat pomoci, je zde pro vás speciálně pro tuto soutěž vytvořena FB skupina Moje proměna 2017. Ptejte se mne na co chcete, pokud budu moci, pomohu a odpovím.

Krásný startovní den všem,

Kristina :)

---------------------------------------------------

Veškeré informace k soutěži naleznete na těchto odkazech.photo courtesy: pixabay.com

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.