Moje proměna 2017: chyby, které děláš, tě posouvají dál

pátek, května 05, 2017

Chybí nám posledních 14 dní do konce soutěže Moje proměna 2017. Já pomalinku dávám do kupy balíčky pro budoucí vítěze a zároveň začínám být trošku nervózní z vašich výsledků. Ale tak nějak příjemně   

Pokud se vám nedařilo, chtěla bych říci, že to vůbec nevadí, i když to dost pravděpodobně mnozí z vás prožíváte jinak. Důležité je, zda jste se alespoň pokusili. Nezapomeňte, že chybami se člověk učí a posouvají ho dál. Nebyla jsem vůbec jiná. Och, pamatuji si na své začátky, kdy jsem si myslela, že toho vím dostatečně. A přitom jsem dělala velké množství chyb. A právě ty chyby jsou právě to, co vás posouvá dál. Je to proces učení se na sobě samých. A dost často vám tyto chyby odpoví na otázky, které jste třeba doposud neznali.

Možná vás tato soutěž přiměla alespoň k prvním změnám. Možná jste se konečně dokopali k pohybu, ke kterému jste se dříve nedostali skrze omlouvání různých situací a výmluvy. Možná jste někteří zjistili, že počítání kalorií je ve vašem dalším postupu nezbytné, abyste se odrazili z místa. A dost možná jste si někteří museli přiznat, že zhubnout vlastně není až tak vaší prioritou a že ten okamžik, kdy tomu tak bude, na vás nejspíš ještě čeká.

Vy všichni ostatní, kteří víte, že ten pokrok je a ve finále ještě bude, moc gratuluji. Vím, že mnozí z vás zkrátka potřebovali nějaký ten impuls a tahle soutěž jim v tom pomohla. A tak vám tímto vyřizuji, nepolevujte. Milujte, co děláte, i když se třeba jeden den v týdnu nepovede podle představ. Nebo klidně i dva tři dny. Důležité je to uvědomění si, že jste něco změnili k lepšímu a posouvá vás to dál. Je jedno jakým tempem. Je to vaše tempo. Vaše cestička. 

Mějte skvělých dalších 14 dní :-)------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


SPONZOŘI SOUTĚŽE
    

  

    


         


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.