Trénink se Zuzkou Light: Wild & Free Exercise Challenge

by - neděle, července 23, 2017


Nechápu, čemu jsem nerozuměla na větě v mých fitness poznámkách "nikdy už tohle necvič". Dokonce jsem našla můj původní komentář na blogu pod tímto tréninkem. Ne, nedám si říct. Venku je dusno k zalknutí, navíc první den MS a já si vyberu tuhle šílenost ツ Původní čas před 3 lety 27:41, dnes 28:11. Zuzka to jela s 8 kg sandbagem, já vzala 8 kg KB a to jsem si chtěla ještě hrát na hrdinku, že to dám se 13 :D Haha, fakt vtipná, Kristino!!!

Nicméně, dělím se s vámi o něj právě proto, že je mi jasné, že vás napoprvé napadne, jak nevinně celý trénink vypadá. Ano. to jsem si říkala taky a říkala jsem si to určitě i úplně poprvé ツ Věřte mi, už tento trénink opravdu NIKDY nechci vidět, ale pokud jste na tom s fyzičkou dobře, možná se budete chtít hecnout stejně jako já 

Držím palce.Můj zápisek k tomuto tréninku před třemi lety. Klidně jsem ho mohla napsat totožně i dnes  ツ

You May Also Like

6 Comments

 1. Obdivuji tě, že jsi vůbec do toho šla. Já bych umřela hned na začátku. :D Jsi dobrá :3

  http://callmeqqq.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 2. Kristínka, ja zíram :). 10 kôl? Ja milujem workouty, kde sú 2 kolá :D. Ak sú tri, tak už vtedy sa mi do cvičenia nechce :D. Každopádne, keď sa umúdri počasie (bude menej ako 30°) tak si to vyskúšam so 4kg KB. Či to vôbec mám šancu zmaknuť :)

  OdpovědětSmazat
 3. Kristino jsi skvělá 😁 Já to dala za 38:41 prvních 6 kol s 10 kg KB pak 2 kola 5 kg a poslední dvě jsem prostě chtěla dojet tak jsem vzala 2 kg činku 😉 je to strašný workout ale určitě se k němu za pár měsíců zase vrátím abych ho zkusila pokořit jen s 10 kg KB 😁

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. je to strašný workout :D já doufám, že mi dvakrát stačilo :D i když, ta snaha překonat ten čas je lákavá :D a jsi dobrá, půlku s 10 kg je dost dobrý :)

   Smazat
 4. Your article is interesting, Many people when reading will like it.
  usps tracking

  OdpovědětSmazat
 5. Thanks for your information. It is very necessary for me.
  abcya

  OdpovědětSmazat

Poslední vaše komentáře