Jak si zapisuji tréninky


 

Tak schválně, kolik zápisníčků už máte popsaných různými tréninky? Já si doposud vedla zápisky buďto na papír nebo jsem si je psala na blog. Ale jedno nebo druhé mne občas přestalo bavit a tak všechny tréninky odcvičené zaznamenané nemám, ale řekla bych, že dobrých 85 % všech za posledních více než pět let jsem dohledala a zrovna teď, když tohle píši, jsem si vzpomněla ještě na další, který musím doplnit ツ

Můj původní papírový zápisníček se dostal nechtěně do rukou dcery, takže je zápisníčku konec a já si musela všechno přepsat znovu. Ale nelituji, protože jsem si v tom udělala nový systém, který se mi líbí daleko více. Nejsou zde vyfoceny všechny stránky, ale většina ano. 

Většinu tréninků si označím také barevně, kdy každá jednotlivá barvička značí, jak náročný pro mne osobně trénink byl a jak se mi líbil. Zelené čtverečky jsou top, fialové jsou hned po nich. Červené jsou krásný průměr a hnědé a oranžové se mi nelíbily vůbec a nechci se k nim vracet. 

V zápisníčku mám stránky jak pro tréninky se Zuzkou Light, kterých je tam teda nejvíc, své místo si našla i Lisa z Bodyrocku, Bob Harper, Shaun T, Lesley Fightmaster a další.

Berte to jako inspiraci, jak si případně své vlastní tréninky psát vy :) Já se příliš nevracím k již odcvičeným tréninkům, dělám to jen velmi velmi výjimečně, protože je pořád co cvičit a co objevovat ツ

Mějte se prima, K. 

Ještě si vedu kalendář, kam si píši, kde a co jsem odcvičila ツ

4 komentáře:

 1. Také mám podobný deníček a bez něj bych nefungovala :-D

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětSmazat
 2. Kristi, super. ja uz dlhsie hladam sposob ako si zapisovat treningy, iba tak obycajne do zosita ma to nebavilo. ale teda podvecer letim do papiertnictva, nakupim notes, farebne pera a idem do toho:)

  vdaka za inspiraciu

  OdpovědětSmazat
 3. Kristi, ty fotky nejdou rozkliknout, takže nejdou vůbec přečíst...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Otevři si je pravým tlačítkem myši "otevřít v novém okně". Budou trošku větší :) Nefotím velké formáty fotek :/ Zrovna v tomto příspěvku nejde o obsah, jen spíš o to, jak to celkově je pojato to zapisování :)

   Smazat

Instagram