Podzimní zpomalení


V létě jsem byla plná energie, s nástupem chladnějších dnů, které o sobě dávají znát, jsem opět začala víc tíhnout ke klidnějšímu cvičení, chodím hodně ven a opět jsem schovala činky, bradla a kettlebell, abych si užila víc vlastního nitra. Strašně na sobě cítím, jak potřebuji zpomalit. Podzim bude proto hodně zaslíbený józe. 

A jelikož pro mne začíná sezóna ve stolním tenise, budu opět po letní pauze chodit trénovat a jezdit na turnaje. Moc se na to těším. Miluji podzim a všechno s ním spojené. Horkou čokoládu, čaje, jablečné záviny, vůně svíček při józe .... :-)

5 komentářů

 1. Já se musím k procházkám vždy nutit. Musím to napravit ! :D

  Fit Maddie

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, hodně štěstí ! Procházky mám moc ráda, až se vybarví listí, bude to ideální počasí na pár kilometrů skrz přírodu.:) Vypadá to slibně, tak jen tak dál a měj se krásně. Š


  Corculum | Stepanka_T
  Instagram

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Niki, já se rozhodla pro jógu, na kterou máme možnost chodit z práce místo oběda. Chtěla jsem chodit už loni, ale časově mi to nevycházelo. Letos to vychází a dnes jsem byla poprvé, a musím říct, že ... ach :-) ...bylo to tak příjemné, ne moc pomalé, mělo to dynamiku a docela jsme se i zapotili :-) ... příjemné vyplnit obědovou pauzu v práci cvičením :-) a když na konec při odpočinku lektorka všechny obešla a promasírovala šíji, spánky úžasně vonícím olejíčkem, tak jsem byla v ráji :-) ... bylo moc fajn a už se těším na příští úterý.
  PS: ještě že jsem cvičila jogu s Adriene na začátku roku, nebyla jsem úplně mimo :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, to je moc hezký komentář, úplně z toho jde cítit ta spokojenost :) Se vůbec nedivím, že se těšíš na příště, mně osobně z tvého popisu dostal ten olejíček, to si též musím někde pořídit :)

   Vymazat
  2. :-) Ta vůně byla fakt úžasná a úplně mě to dostalo. Prostě mi to sedlo jak hrnec má prdel :-) Protáhla jsem si tělo a pohladila duši.

   Vymazat

Děkuji za komentář :-)