Zuzka Light: kompletní průvodce

By úterý, září 27, 2016 ,

BODYROCK (2008-2011)
Od založení fitness projektu pod názvem Bodyrock.tv do jeho skončení natočila Zuzka, tipuji, kolem 1.000 různých videí (tréninky, coffee talks, recepty, fashion hauls, atd.) Já sama jich mám v archivu přes 800 a spousta mi jich chybí. Původní tréninky jsou dnes k mání už, bohužel, pouze skrze fanouškovskou základnu na různých internetových serverech pro sdílení videosouborů. Do budoucna plánuji sepsat alespoň textový seznam toho, co vlastním a co by mohlo být online k mání. 


ZUZKA LIGHT & WIN (2012-2014)
Dnes již zaniklá společnost byla kdysi zaměstnavatelem Zuzky. Natáčela ve spolupráci s týmem dnes již všem známé ZWOW tréninky, které jsou stále k mání na YT kanále Zuzky. Během tohoto období vzniklo spoustu dalších videí propagující její vydaná cvičební dvd, recepty, rady a tipy, později vznikla virtuální tělocvična ZGYM, kterou při ukončení spolupráce s WIN Zuzka převzala a nadále tvořila vlastním jménem (o všechny původní natočené tréninky však přišla). Spolupráce s WIN nebyla vždy jednoduchá, což po určité době hlasitě hlásala základna Zuzčiných fanoušků, kteří nebyli s jejich prací a propagací Zuzčina talentu příliš spokojeni. Během této doby natočila kromě jiného spoustu dalších tréninků, které jsou i dnes sporadicky k nalezení pouze skrze internetové servery sdílející videa. Za dva a půl roku Zuzka natočila pod křídly WIN tyto cvičební série a dvd:

Tréninky zdarma
Zwow (pouze díly 1-70, 100)

ZGYM pravidelné tréninky
Zwow (104 tréninků)
Zshred (46 tréninků)
Zyoga (21 tréninků)

ZGYM série
Kettlebell Series (12 tréninků)
Guns & Pistols (9 tréninků)
Lifted Butt Series (12 tréninků)
Summer Abs Series (12 tréninků)
Tabata Training (12 tréninků)
Yoga Cardio (3 tréninky)
Beginners (6 tréninků)
10 Week Arm Balance Challenge (10 tréninků)

DVD programy
ZCUT Power Cardio Series
ZCUT Power Yoga Vol. 1
ZCUT Power Strength Series
ZCUT Six Pack Power Abs
ZCUT Zropes
ZCUT Power Yoga Vol. 2
ZCUT Kettlebell StartZUZKA LIGHT PRODUCTIONS (2014-2021)
Na podzim roku 2014 Zuzka převzala kompletní kontrolu nad vším ohledně své kariéry. Pod vlastní značkou pokračuje ve virtuální tělocvičně ZGYM, i když znovu téměř s nulovým počtem vlastních workoutů, jelikož o práva všech původních přišla. Základna fanoušků se však přesto rozrůstá. Odhodlání a motivace jít si za svými sny ze Zuzky doslova sálá na obrazovce. Od té doby se její videa pravidelně objevují jak v ZGYM, tak i zdarma na její stránce. Průlomem je pravidelná spolupráce s bodybuilding.com, hostování při natáčení cvičebního dvd Jillian Michaels s názvem BodyShred. Neméně důležitým krokem v její kariéře je vysněné vydání knihy, která vyšla také v České i Slovenské republice (Fit za 15 minut denně - 2016, Ikar) a s tím spojená návštěva obou zemí v rámci propagačního turné. Současná ZGYM čítá více než 1.300 tréninků rozlišného zaměření, neměli bychom opomenout videa (tréninky, vlogy, rady, tipy, recepty, výzvy), která Zuzka (občas) sdílí zdarma na svém úspěšném YT kanále

Nejúspěšnější ZGYM tréninkové série (výběr)
(aktualizováno: listopad 2020)

12 Minute Body Series
15 Minute Fat Burn
Arm Balance Challenge
Beginner Cardio
Beginner Kettlebell
Beginner Strength
Black Diamond
Body Crush™
Bodyweight Beginner Series
Cardio Kickbox
Cardio Kickbox Beginner
Cardio Shred™
Guns and Pistols
JRC™
Jump Rope Cardio Beginners
Jump Rope Cardio Kettlebell X
Kettlebell Workouts - All Level
Killer Legs
Legs Like a Dancer
Lifted Butt Series
Low Impact Full Body
Power Yoga
Stretch & Tone
Stretch & Tone Cardio
Summer Shred Series

***JAK PROBÍHÁ PLATBA A ČLENSTVÍ V ZGYM
Platba ve virtuální tělocvičně probíhá online. Při registraci/přihlášení stačí zadat platební údaje z vaší platební karty a hned máte vstup do ZGYM povolen. Do 24 hodin dostanete emailem potvrzení o zaplacení.

Platba probíhá automaticky každý měsíc, respektive vždy po měsíci ke dni, kdy jste platili poprvé (např. zaplatím 7. října, další platba bude stržena z vašeho účtu 7. listopadu). Ukončení členství je možné přímo v účtu na stránkách Zuzky.

K ukončení členství nedochází okamžitě, ale k datu, kdy vyprchá současné členství (např. zaplatím 5. září, členství ukončím 16. září, členství bude nadále probíhat až do 4. října a následující den již platba neproběhne).

Zadáte-li kód kristina_89616 při první objednávce ZGYM, dostanete váš první měsíc se slevou 50%.
Mohlo by se vám líbit

0 Comments