Dalších +20 faktů o mně, které jste (možná) nevěděli


Už je to dva a půl roku od posledního podobného příspěvku, kde jsem na sebe práskla 40 různých věcí, které o mne možná nevíte. Rozhodla jsem se napsat pokračování, i když tentokrát to bylo krapet těžší, jelikož je těžké rozpomínat se nad tím, co člověk prásknout chce a co už ne :D Takže dnes dalších 25 
 1. Voní mi káva, ale kafe nevypiju.
 2. Miluju mléčné výrobky, ale samotné mléko taky nedostanu přes krk (stejně jako kafe). Musím v něm rozmixovat aspoň ovoce a udělat si z něj koktejl, pak klidně litr :D
 3. Nesnáším kostely, ale věřím na anděly.
 4. Občas jsem sprostá jak dlaždič. Ale nemůžu si pomoc, je to dokonalý ventil :D
 5. Vůbec si nepamatuji lidi, které někde potkám a kteří mne zdraví :D Neustále se musím někomu omlouvat a vysvětlovat. Přítel zná snad jménem celou planetu a rozezná obličeje i na sto yardů :D
 6. Již několik let nesleduji televizi, takže jdou kolem mne veškeré zprávy, dění ve světě, nejnovější reality show, pořady, seriály apod. Včetně herců či různých jmen, co jsou právě in a letí.
 7. Miluju kokosové kuličky Raffaelo :)
 8. Miluju štrůdl bez rozinek, medovník, a vánočku jím jedině tak, že ji namažu tenkou vrstvou másla a osolím (to mě naučil táta).
 9. Napsala jsem tři knihy (Outsider, Moje tělo: koučink, Moje proměna) a pomáhala s revizí cvičební části knihy od Jillian Michaels Udělejte radikální řez.
 10. Mám o 13 let mladšího partnera.
 11. Když táta umřel, na protest jsem si zapálila cigaretu. Bylo mi tak blbě, když jsme tátu našli, že se mi neudělalo blbě ani z té cigarety.
 12. Mám o 6 let mladšího brášku, který kdyby se narodil dřív než já, tak já už nejsem (říkala maminka :D )
 13. Mám naprostou fóbii ze všeho, co lítá a bzučí, nebo co leze a leskne se (takoví ti velcí černí brouci, o kterých můj přítel říká, jak jsou nádherní. Nebude v pořádku.)
 14. Mám neskonalou vnitřní touhu nechat se obklopovat šťastnými lidmi. Jsou pro mne jako magnet, nabíjejí mne energií a jsem schopná se nalepit na kohokoli, byť se známe jen 5 minut, aby mne tím štěstím dobil baterky. Naopak se pomyslně distancuji od lidí, kteří si neustále pořád dokola na něco stěžují a šíří kolem sebe negaci, jsou nevrlí a řeší prkotiny. Tací lidé mě doslova děsí a svírá se mi v jejich společnosti hruď.
 15. Asi si už navždy budu vyčítat, že jsem do záchrany tátova života nedala všechno. Vím, že jsem víc udělat nemohla, že jsem se snažila, co bylo v mých možnostech, ale vždycky si budu říkat, zda nešlo udělat ještě o trochu víc.... a pak o další trošku...a o další.
 16. Neustále vyhrožuji svému psovi, že ho zabiju, jestli nepřestane štěkat a bafat v momentě, kdy Eliška spí. Stále žije. Už šest let. Pes. Ne Eliška.
 17. Strašně ráda umývám nádobí. Bytostně nenávidím žehlení a uklízení Lega.
 18. Nesnáším, když stoupnu na kostičku Lega. Pak nastává bod č. 4.
 19. Mám úplně panickou hrůzu, když mi ženský přejí k narozeninám a chtějí mi dát pusu :D Mám tak neskonalou averzi vůči polibku od ženy, byť na líčko, že to ani není možný :D Mně mohou líbat jen dvě ženy a to je moje maminka a moje dcera. A ne. Nejsem odpůrce homosexuality. Jen to mám prostě takhle přirozeně a silně v sobě zafixovaný.
 20. V životě jsem neletěla letadlem. A nepoletím!!!!
 21. Mám respekt z koní.
 22. Nemám ráda českou hudbu. Nejsem schopna se od malička na ni naladit. Je opravdu jen pár českých písniček, které mi nevadí, ale TOP 10 českých písniček bych do kupy asi nedala.
 23. Vždy jsem bývala optimistka a věřila lidem. Zhruba do 20 let jsem nechápala, že mne někdo nemá rád jen tak, od pohledu, aniž by mne znal nebo bych tomu člověku cokoli udělala. Život v Praze několik set km od rodičů mi udělal takovou školu, že jsem si doživotně vybudovala k lidem příšernou nedůvěru. Lezu tím na nervy svému příteli, který nerad poslouchá, když ho před někým varuju. Bohužel, nakonec vždy došlo na moje slova.
 24. Nikdy jsem se neopila, mám averzi k alkoholu.
 25. Miluju jídlo, vaření, pečení, kupování dárečků jen tak, svíčky Yankee Candle, dětský smích, krášlení bytu drobnostmi, vesmír, nebe, sílu přírody, sportovně elegantní oblečení, černou barvu, brouzdání skutečnými fotkami ve fotoalbech, knihy, zázvorový čaj s medem, háčkování, focení, partu mých stolních tenistů :), roztomilé plyšáky (jsem schopna si nějakého jen tak koupit i dnes :D ), praštěné, ale slušné muže, hasiče :D, pejsky, pokoru, upřímnost, svoji pakošskou rodinu :-)

Kristina

4 komentáře:

 1. Já zase létat letadlem miluju.. je to pro mě značka dobrodružství.. :D

  FIT MADDIE

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zlatko, já bych tam zdechla asi :D Ale jelikož se chci dostat na Island a do Nového Zélandu a autem to jaksi nepůjde :D tak se budu muset překonat :D

   Smazat
 2. Nádhera. DObře se to čte a pár bodu mě překvapilo. Vždy se po přečtení článků od Tebe usmívám a mám fajn pocit.
  č. 19 mám podobně. A neumím na to reagovat. Marné..

  Přeju fajn den.
  Mirka

  OdpovědětSmazat
 3. Mlieko tiež nevypijem. Ked tak vo verzii kakaa, ale aj to mi nie je moc po chuti. MLieko pijem iba v káve, inak vobec.

  OdpovědětSmazat

Instagram