Jídelníček na míru (klasický i vegan) + Vánoční poukázky + dárky k jídelníčkům

pondělí, října 23, 2017

Za posledních několik let mne žádalo již nesčetné množství lidí o sestavení jídelníčku na míru. Za celou tu dobu jsem z mnoha důvodů nebyla schopna vyjít vstříc nikomu, ale jelikož jsem měla možnost poznat člověka, vidět jeho práci a nadšení, které dává a které rád sdílí a předává dál, stejně tak jeho píli, kterou investuje do neustálého vzdělávání, slovo dalo slovo a já se tímto nemusím bát o to, že bych tuto záležitost svěřila do rukou někoho takového, jakým je Martin Schmiedl - certifikovaný lektor, trenér a výživový odborník.

V nabídce je jak klasický jídelníček (také pro kojící maminky), tak je zde naprostou novinkou také nabídka jídelníčku na míru pro všechny příznivce vegan stravování
VÁNOČNÍ SPECIÁLNÍ AKCE

Jelikož pro vás chceme vždy něco navíc, připravili jsme pro vás Vánoční dárkové poukázky, pokud budete chtít jídelníček na míru někomu dát pod stromeček. Jak to funguje?
  1. Pokud chcete někomu tvorbu jídelníčku na míru darovat (klidně i sami sobě), pak mi napište na e-mail kris.cechova@gmail.com
  2. Vaši žádost přepošlu Martinovi, který se s vámi domluví na platebních podmínkách.
    Cena klasického jídelníčku je: 1.500 Kč (také pro kojící maminky)
    Cena vegan jídelníčku: 2.000 Kč (součástí je kuchařka přímo k jídelníčku)
  3. Jakmile bude jídelníček uhrazen, pošlu vám následně poštou poukázku s kódem, který obdarovaný použije jako důkaz, že jde skutečně o obdarovaného :-) Poukázka má velikost pohlednice.
  4. K objednávce dostanete také bonus zdarma a to knížku Moje proměna (za 50 dní) - můžete ji dát k poukázce jako dárek, nebo si ji nechat, to už nechám na vás :-)
  5. Veškeré potřebné informace jak následně o jídelníček zažádat, jsou na samotné poukázce. 
  6. Poukázky je možno uplatnit až po Vánocích 2017 a mají platnost 1 rok. 

KNIHU SI MŮŽETE KOUPIT TAKÉ SAMOSTATNĚ ZDE :-)
***

POKUD CHCETE JÍDELNÍČEK HNED


Pro bližší informace o jídelníček klasický nebo vegan mne kontaktujte na email: kris.cechova@gmail.comVaše údaje budou přeposlány Martinovi, který se o vás bude nadále starat. 

Cena klasického jídelníčku je:
1.500 Kč (také pro kojící maminky)

Cena vegan jídelníčku:
2.000 Kč (součástí je kuchařka přímo k jídelníčku)


V případě, že se rozhodnete jídelníček zakoupit skrze tento blog, dostanete DÁREK ZDARMA a tím je e-kniha Koučink v kuchyni. Pokud jste si mezitím tento ebook zakoupili, dejte mi vědět, vymyslíme náhradní dárek :) 

Reference, všechny služby a Martinův profil naleznete na jeho stráncePŘÍPRAVA VEGANSKÉHO JÍDELNÍČKU


Proměny žen s Martinovým jídelníčkem.

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.