Recenze: Fitness diář 2018 aneb kdybych chtěla svůj diář, byl by přesně takový


A je to opět tady :-) Jako každoročně, i letos připravil na další rok Fitshaker báječný diář pro vaše fitness pokroky a zápisky. A pokud jsem už loni říkala, že už to snad líp nejde, věřte mi, že se tvůrci překonali na plné čáře. Tenhle diář je fakticky naprosté WOW!!!

Fitness diář 2018 k vám pro příští rok přichází opět dvoujazyčně, čili si jej opět můžete koupit v české verzi a navíc v nádherné tyrkysové barvě. Také celý obsah uvnitř je laděn stejně. A teď se pojďme podívat, jak to tam vypadá :-)


Diář obsahuje spoustu článků na různá témata, která vás zajímají a která můžete mít kdykoli po ruce. Nechybí ani motivační články, rady a tipy do vašeho zdravého životního stylu.


Na každý měsíc je pro vás připravena jedna výzva, na kterou se můžete zaměřit. 


Osobně jsem nadšená z přehlednějšího místa pro zápisky tréninků a stravy pro každý týden. 


Stejně jako v minulosti, i tentokrát pro vás Fitshaker připravil pár skvělých a zdravých receptů. Naprosto úmyslně vás lákám právě švestkovým koláčem :P


Sympatické jsou také samolepky, které můžete používat do prostoru klasického diáře. A co mi
udělalo velkou radost, tak zadní kapsička na různé lístky, kterých jsem měla v předešlých kouscích docela dost a různě do knihy musela špendlit nebo lepit! Takže paráda :)


Protože u sebe diář budete mít víceméně neustále u sebe, bude se vám líbit Nákupní košík, takové mini "aplikace", díky které nikdy na nic v obchodě nezapomenete :)


Kalorické tabulky těch nejpoužívanějších potravin už také budete mít neustále u sebe, včetně výživových hodnot. Kdo si na počítání a hlídání makroživin zakládá, bude nadšený :)


Prostor pro vaše inspirativní myšlenky. Když jsem podobný prostor do své druhé knihy dávala i já, váhala jsem, zda to někdo využije. Je prima vidět, že někdo přemýšlí stejně! Takže asi to je fakt třeba! Mít své myšlenky, citáty, které nás nakopávají ve správnou dobu, neustále před sebou :)

***

Podtrženo sečteno, kdybych chtěla někdy dát do kupy svůj vlastní diář, byl by přesně takový.
Je naprosto báječně poskládaný a věřím, že mi bude kamarádem po celý příští rok :) Tento jo!

Chtěla bych tímto poděkovat Fitshakeru za výtisky, které mi poslali. Moc si toho vážím!
Akorát si tedy dělám starosti s tím, co v tom dalším, již čtvrtém diáři, chtějí vylepšovat!
Vždyť to snad už jako vážně nejde!

A pro vás ostatní ještě na závěr odkaz, kde si diář můžete zakoupit a kde na vás čeká
další dávka náhledů z toho, co v diáři můžete najít.
Budou Vánoce!! Myslete na to :)Kristina

Žádné komentáře:

Okomentovat

Instagram