Netuším, co mne čeká, ale ohromně se na to těším...


Ráda bych popřála všem mým čtenářkám a čtenářům příjemné prožití Vánoc a co nejšťastnější vstup do Nového roku. Rok 2018 bude pro mnohé z vás průlomový, možná plný životních změn, možná vás čeká nové zaměstnání, nově nalezené já, možná pro vás bude rok 2018 znamenat start do všeho úžasného a tím tak budete moci dát pomyslné sbohem všem těm ne příliš příznivým událostem. které se odehrály v roce uplynulém. Pokud jsem se trefila do černého, pak věřte, že to samé čeká i mne. 

Rok 2017 byl úžasný, přinesl mi spoustu krásných momentů a štěstí, ale také dost krušných a bolestivých chvilek, se kterými budu nyní bojovat. Dost po svém :-) Ale víte co, i když absolutně netuším, co mne čeká, ohromně se na to těším

Mé prezentování fitness asi vezme dosti za své, ale cítím, že je to krok kupředu. Rok 2017 jsem završila oficiálním vydáním své knihy, na kterou jsem velmi pyšná, a snad to nebyla kniha první a poslední takto vydaná. Nicméně, posledních pár měsíců cítím nutkavou touhu stáhnout se více do ústraní a více zatočit se svým životem. S mým vlastním životem. S mým já. 

Možná tento příspěvek bude znít trochu posmutněle, ale opak je pravdou. Konec roku 2017 je pro mne ohromně osvěžující, kdy veškeré strachy, obavy a boje konečně opadly. Cítím ohromný nával energie, jako bych prokopla konečně dveře, které byly dlouho zavřené a já se díky tomu nemohla hnout z místa. Ani dopředu. Ani dozadu. Jen jsem bezcílně přešlapávala na místě a netušila kudy kam, co dělat, jak všechno, co mne zlobilo, změnit, zapomněla jsem, jak si v určitých věcech dodat kuráž a bojovat za sebe. Něco, jako když se ve vás míchají všechny možné emoce, ale kdyby se vás někdo zeptal, jaké ty emoce jsou, vlastně byste ani nevěděli, co říct, protože cítíte všechno a přesto vůbec nic. Až by na tomhle místě stálo za to říct, že život je občas svině, ale víte co? Neviním život vůbec za nic. Život není nic jinýho, než naprosto dokonalý učitel. Dává vám jednu lekci za druhou a je jen na vás, jak s těmi lekcemi zatočíte a jak s tím, co jste se naučili, naložíte. 

Já díky nabytým zkušenostem z posledních měsíců jsem se rozhodla vysrat se na všechno :-)
Vysrat se na VŠECHNO. Zbavit se všeho, co mne drželo zpátky, co mne táhlo dolů, zatímco jsem bojovala o místo na slunci. Vždycky jsem si říkala, že se nesmím nikdy vzdát. Nikdy. Že musím bojovat. Že dokud bojuji, tak to nevzdávám. Ale pak mi najednou došlo, že se vlastně nevzdávám, že spíše nastal ten moment, kdy jsem pochopila, že je na čase se na všechno vysrat. To je ohromně osvobozující pocit :-)

Tak tedy... vám všem to nej v roce 2018. Já se zase ozvu. 
Jen teď budu mít plné ruce práce. V mém životě byl strašný bordel
a někdo ten nepořádek musí uklidit :) 

Miluji život. A on miluje mne!!!


3 komentářů

 1. Krásný a pozitivní a očistný rok 2018! -)

  OdpovědětVymazat
 2. Hodně štěstí Kristi!! Ať se ti "úklid" daří !!! Silvie

  OdpovědětVymazat
 3. Per aspera ad astra, Kristinko :-)
  Přeji Ti jen to nejlepší.... jsi úžasná ženská, ..... drž se :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :-)