Inspirativní obrázky na zeď za pár korun


Určitě máte doma místo na zdi, která by potřebovala něčím zaplnit. Poliček a různých dekorací máte v bytě možná už dost a chtělo by to zkrátka vymyslet něco nového. 

Jelikož momentálně komplet předělávám koupelnu (z růžové je opět bílá s šedými prvky a zelení), našlo se přesně takové místečko, které bylo třeba zaplnit. Nebudu zapírat, nenapadlo mne dát do koupelny rámečky s textem, ale nechala jsem se inspirovat obrázky. 

Na internetu byla spousta šablon, ale když se mi líbily textem, tak se mi zas nehodil styl písma. Vybrala jsem si tedy sama, co chci na obrázcích mít napsáno, stáhla si font, který se mi líbil, vytvořila vlastní, nastavila velikostně přesně do rámečku a nechala na hrubší papír vytisknout. Celková cena včetně zakoupených rámečků? 70 Kč. :-)


Další takové místo se objevilo na chodbě před šatnou. Moc se mi líbil styl textového obrázku, který jsem si našla, dokoupila jsem vhodný rámeček (A4) a nechala v reklamce vytisknout. Spousta parády za 110 Kč. 


Odkaz na tento barevný text asi už nedohledám, ale obrázky výše pro vás mám, pokud byste některý z nich využili. Jsou rozměrově nastaveny na velikost 10x15 cm, ale šikovná editorka si je může přizpůsobit :-)

Prima den, K.




2 komentáře:

Instagram