neděle 6. května 2018

Skalka na balkoně


Měsíc jsem nakupovala různé rostlinky a sbírala serepetičky do květináčů, abych si mohla konečně sama vytvořit to, co tolik obdivuji na zahrádkách. Nemám moc nadání pro různé fajnovosti a nevím, jak si tu skalku načančat, aby to bylo dokonalé, ale možná právě díky tomuto hendikepu jsem s výsledkem hodně spokojená a už mám v plánu pokračování :-) 


Velkou inspirací mi byl Pinterest, kde jsem načerpala dostatek nápadů, co by taková skalka měla mít včetně patřičné hlíny. Několikrát nasbírané různé kamínky, kůra od stromů, mech apod. 


Tady v tom květináči mi zůstala super botka, ale je prázdná a nakonec jsem si říkala, proč to nedořešit a něco nedat i do ní :) Možná by se tam hodily právě nějaký barevný kvítka, aby se to barevně celé trošku rozrazilo. 


Nějak jsem nevychytala, že jsem v odrazu v okně :D Květináče mám zatím v bytě. Zatím si netroufám je nechávat venku přes noc. Možná zbytečně, ale s mojí zkušeností, kdy mi kompletně všechno chcípá, jsem ráda, že je zatím vše ok i po týdnu :-D


Ráda bych sehnala ještě nějaký miniaturní domeček, nebo lávku, žebřík, studnu a mám v plánu do dalšího kulatého velkého květináče udělat něco ve stylu "tady bydlí skřítci" :-)

Tak se pak zase ozvu s pokračováním :)

Kristina

2 komentáře:

  1. To je výborný nápad :-) mám na balkoně bylinky, letničky, orchideje.... Skalka by byla oživením :-)

    O všem? Ovšem!

    OdpovědětVymazat
  2. Tak to je moc pěkný nápad. Náš balkon zatím zeje prázdnotou, je malý, tak přemýšlím, jak ho trošku zkulturnit, ale abychom se tam hnuli :)

    OdpovědětVymazat