pátek 25. května 2018

V dokonalé pohodě...Už dlouho jsem necítila takový klid, jaký jsem prožívala tento den. Seděla jsem na balkóně, koukala do mraků, bylo trochu chladněji, tak jsem se zamotala do plédu :) A jen relaxovala a dýchala :)

7 komentářů:

 1. Krásnej pejsánek :) A miluju zoologické zahrady, loni jsem byla v Ústí nad Labem. Tak bych letos zase ráda nějakou navštívila :) Krásný víkend.

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Kristinko, za mě. Děkuji za pozvání. Mám opravdu moc ráda návštěvy u Vás. Život je tak krásný, jen je třeba prozřít nadechnout se a dívat se. Úplně cítím jak mluvíš o fotce přítele s Eliškou.Mam to tak skoro s každou fotkou malého či společných chvilek. Jsem moc ráda,že je Vám fajn.Krásné léto Kristinko

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Romi :) Děkuji a Tobě též přeji super léto. Doufám, že se to nepokazí :) Užívejte :)

   Vymazat
 3. Kristinko, zase krásný článek! Mám toto téma hrozně ráda a vždy se ta pohoda a radost od tebe přenese až ke mně! Kéž bys našla chvilku častěji. Měj se krásně!

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Kristinko, čiší z toho pohoda a radost a moc Ti to přeji. Člověk by měl vidět štěstí v maličkostech a užívat si naplno každou minutu života....měj se krásně Ty i celá rodinka :)

  OdpovědětVymazat
 5. Moooc hezké! Vždy mi připomeneš, že důležité jsou ty zdánlivě "drobné" věci v životě... Měj se krásně, paní poštmistryně! :-)

  OdpovědětVymazat