V dokonalé pohodě...

By pátek, května 25, 2018Už dlouho jsem necítila takový klid, jaký jsem prožívala tento den. Seděla jsem na balkóně, koukala do mraků, bylo trochu chladněji, tak jsem se zamotala do plédu :) A jen relaxovala a dýchala :)

Mohlo by se vám líbit

7 Comments

 1. Krásnej pejsánek :) A miluju zoologické zahrady, loni jsem byla v Ústí nad Labem. Tak bych letos zase ráda nějakou navštívila :) Krásný víkend.

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Kristinko, za mě. Děkuji za pozvání. Mám opravdu moc ráda návštěvy u Vás. Život je tak krásný, jen je třeba prozřít nadechnout se a dívat se. Úplně cítím jak mluvíš o fotce přítele s Eliškou.Mam to tak skoro s každou fotkou malého či společných chvilek. Jsem moc ráda,že je Vám fajn.Krásné léto Kristinko

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Romi :) Děkuji a Tobě též přeji super léto. Doufám, že se to nepokazí :) Užívejte :)

   Vymazat
 3. Kristinko, zase krásný článek! Mám toto téma hrozně ráda a vždy se ta pohoda a radost od tebe přenese až ke mně! Kéž bys našla chvilku častěji. Měj se krásně!

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Kristinko, čiší z toho pohoda a radost a moc Ti to přeji. Člověk by měl vidět štěstí v maličkostech a užívat si naplno každou minutu života....měj se krásně Ty i celá rodinka :)

  OdpovědětVymazat
 5. Moooc hezké! Vždy mi připomeneš, že důležité jsou ty zdánlivě "drobné" věci v životě... Měj se krásně, paní poštmistryně! :-)

  OdpovědětVymazat