Báječné nakupování #17


Občas mám pocit, že již není co objevovat, ale přesto se na trhu objevují stále nové a nové věci, které stojí za to vyzkoušet. Udělala jsem pár fotek novinek, které jsem za poslední dobu vyzkoušela a také vám k nim, jako obvykle, napíši nějaké hodnocení dle toho, jak mi chutnalo :-)


Arašídové máslo známe asi tak nějak všichni, takže jsem neměla nijak velké očekávání od tohoto produktu. Jsem však milovnice mandlového másla a tady tahle kombinace se neskutečně povedla. Arašídová pomazánka s mandlovými lupínky je neskutečně křupavá, obsahuje kapku kokosového cukru, je tedy sladší, ale opravdu jen decentně. Výrobce navrhuje podávat k ovocným salátům a do kaší. Já navrhuji vzít si lžičku a prostě to jen tak sníst :-D Neskutečná lahoda!!!Z DM jsem si domů přinesla bulgur s quinoou, měla jsem už podobný balíček, tuším, že to byla rýže na kari, ta byla naprosto bombová. Tohle také nebylo špatné a přestože jsem tohle jídlo koupila ve slevě, podruhé bych si jej ani v té slevě nekoupila. Snědla jsem to, ale nějakým bum efekt se nekonal. Nechávám neutrální hodnocení, protože si jsem jistá, že si svého obdivovatele tento výrobek určitě najde.


Bulgur s quinoou z DM na talíři


Kokosový olej je moje srdcovka. Miluji ho, ale už mám zkušenost, že nesmím přehnat jeho množství. Ne kvůli figuře, ale kvůli zažívání. Přemíra i sebezdravější potraviny prostě není echt. Stále mám v paměti příšerné křeče, kterých jsem se nemohla zbavit. Na vině byla prostě nadměrná konzumace kokosového oleje v kombinaci s kokosem v dalších výrobcích. Nicméně, jak už jsem psala, kokosový olej je můj favorit, protože jak vaření, tak pečení je s ním úplně jiný chuťový zážitek. Už se těším na tousty pečené na kokosovém oleji a na omáčku ke květáku :PChipsy s červenou řepou byly skvělé, ale stejně jako v případě s kokosovým olejem, není dobrý to sníst všechno naráz :-) Jde přeci jen o luštěninovou pochoutku, chipsy jsou dělány z hrachové mouky a z přemíry prostě bolí břicho. Měla jsem od stejné firmy s černým sezamem, ty byly ještě lepší než tyhle, ale i tyto červené chutnaly skvěle, jen se to muselo nakouskovat :) Moje zažívání to prostě nedávalo. Nicméně, palec nahoru, jsou moc bezva!!!Nevím, jestli si pamatujete takové ty tvarohové pomazánky ze školky, ale já na tu chuť nezapomněla a tohle mi ji neskutečně připomnělo :-) Jako dítě jsem samozřejmě nevěděla z čeho jsou vyrobené, ale hrozně mi chutnaly. A tento dip je naprosto úžasný. V podstatě jsem si do něj namáčela jak to čuně prst a cpala to do sebe i bez pečiva :-D Samozřejmě, můžete si doma udělat vlastní. Ale já na to prdím. Nemám na výrobu všeho čas, mnohdy ani náladu, tak proč si trhat žíly, že? :-) Palec hore!!!Určitě něco z dnešních pěti produktů vyzkoušejte a napište mi,
jak jste byli spokojeni. Nebo už jste něco z tohoto ochutnali? :-)

A na úplný závěr, příspěvek není sponzorovaný, nakupovala
a vybírala jsem sama z čisté zvědavosti :-)

Hezký den všem, K. 

1 komentář:

Instagram