sobota 16. června 2018

Novinky v kosmetické sbírce: trend IT UP a s•he stylezone


Po nějaké době jsem opět navštívila DM drogerii. Nejdříve jsem měla v plánu si koupit jen nový top-coat, což se mi nakonec podařilo, ale odešla jsem s daleko více výrobky, což vůbec v plánu nebylo. 
Ale co vám mám vyprávět, že holky? :-) 


V první řadě bych chtěla říct, že jsem se naprosto zamilovala do značky s•he stylezone a přes ty jejich krásný designy a příznivé ceny si troufám říct, že asi budou dost šlapat na paty takovým zajetým značkám, jako je Essence nebo Miss Sporty, u nichž mi začalo postupem času vadit dost věcí, i když u Essence ještě stále zůstávám, už to není taková láska, jako to mu bylo dříve :-)


Kromě laků a stínů jsem si od značky trend IT UP pořídila tuhle matnou rtěnku, která je naprosto úžasná. Jednak jsem dlouhou dobu používala pouze tónovací balzám na rty, takže kdykoli jsem nějakou rtěnku vyzkoušela, do pár vteřin mne z ní pálily rty. U téhle tomu nebylo a tak jsem si ji s sebou vzala domů. Odstín na fotce je #403 a byl poslední. 


Ty barvičky laků mne uchvátily na první pohled. Jde o matné laky a mne dostal také design lahviček u obou značek, které ten mat zcela podtrhují. 
trend IT UP soft matte #008 | s•he stylezone Perfect Matt #005


Jak už jsem říkala, top coat byl prioritou, bez něj jsem odejít nemohla :-) A taky jsem tam nemohla nechat ten krásně třpytivý bezbarvý lak, který i bez jakékoli jiné vrstvy minimalizuje ten špatný pocit, když se vám náhodou někde nějaký kousek odloupne. Za prvé to není vidět a za druhé se to krásně dolakuje a nějaký přechod není taky vůbec vidět :-) Jasně, horší je to odlakování :-D
Catrice Super Dry Top Coat | s•he stylezone gel-like'n ultra stay #220


No a v neposlední řadě tyhle krásný stíny. Moc jsem od nich neočekávala, přeci jen ta cena (99 Kč) nebyla nijak extrémní a obvykle se to pak odráží na kvalitě, ale ty barvičky na očích vypadají opravdu náramně dobře a v podstatě využívám a kombinuji úplně všechny, které na té paletce jsou. Což se mi snad ještě nestalo :-) Vždy se objevila nějaká, která mi nebyla po chuti. Štěteček nevyužívám, jelikož mám svůj, každopádně za tu cenu jde o skvělé stíny, které nenáročnou uživatelku nadchnou, s pigmentací na tom nejsou vůbec špatně.
s•he stylezone eyeshadow palette #002


A co jste si naposledy pořídily vy, holky? :-)
Napište mi. A mějte se prima.

Kristina

5 komentářů:

 1. Ahoj Kristi. Nevím, jestli znáš Insta-dri top coat od Sally Hansen... Já ho objevila nedávno a jsem naprosto nadšená. Určitě doporučuju vyzkoušet. Vždycky mě štvalo, jak člověk musí dlouho čekat, než lak zaschne. Tímto lak přetáhneš cca dvě minutky po nalakování a za chvilku je to zaschlé. A jako bonus je neuvěřitelný lesk :-) J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji, to rozhodně vyzkouším :) Nemám čas čekat na zaschnutí :D

   Vymazat
 2. Ahoj Kristi, také jsem nadšená z palety s•he stylezone eyeshadow palette #002 - 169/002 - mají perfektní barvy, ale už je to stará kolekce a nejsou k sehnání. Neměla by si nějaký typ (třeba i dražší) ale srovnatelné tóny stínů.
  Děkuji Zuzana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, zrovna dnes jsem byla v Tetě a přesně na tenhle typ odstínů jsem koukala. Ale nevybrala jsem si. Všechny ty paletky byly příliš tmavé, dokonce i jednotlivě jsem nic nesehnala, jen jeden poslední světlý odstín od Essence jsem ulovila, to bylo vše :-( škoda, třeba se objeví na podzim, to půjdou na dračku ty tmavší, tak na nás snad zbudou ty světlejší odstíny :-D

   Vymazat
 3. Ahoj Kristi, díky za typ. V Tetě jsem na podobné narazila, ale nekoupila, což byla chyba! Přišli mi moc třpytivé, v těch umělých světlech se barvy blbě poznávají. Budu tedy koukat
  Zuzana

  OdpovědětVymazat