neděle 23. prosince 2018

Nový start na dosah ruky...


Před námi Vánoce. Ohromně jsem se na ně těšila. A teď, když už se blíží, se snažím ignorovat ty signály, které mi dává tělo... příšerná únava, nervičky... to vše ze stěhování, které musí proběhnout právě v těchto dnech. Všechno to na mne padá. I když si to neumím přiznat. Cítím to na sobě. Ale zvládnu to. Krizi jsem zvládla vloni, zvládnu i letos. Letos mám navíc motivaci, protože se stěhuji za tím, koho miluji. :-)

Nový domov, nový muž, na něhož si vlastně ani tak zvykat nemusím, protože mám pocit, že se známe sto let. Ještě dřív než uslyším jeho odpověď, vím, co řekne. Jsem s ním ohromně šťastná :-) 

5 komentářů:

 1. Kristi, Tobě také krásné svátky. Hodně zdraví, klidu a pohody.

  OdpovědětVymazat
 2. Jé ten přívěsek kočky jsem si zrovna před několika dny objednávala z Aliexpressu, tak už se těším, až mi přijde.

  OdpovědětVymazat
 3. Kristi, přeju krásné a pohodové svátky a vše nejlepší do nového roku. Změna je život a moc Ti přeju, ať do této vykročíš tou pravou :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Kris, jestli pak si na mne ještě vzpomínáš? ;-) Myslím, že patřím mezi ty, co jsou "s tebou" nejdýl. Předně je mi líto, že se vztah nevydařil, ale věřím s tebou, že před tebou je spousta let po boku s podobnou duší. Děti máš zdravé a krásné, takže můžeš být pyšná na to, že prostě jsou. Práci máš ráda, děláš si čas na sebe, v hlavě srovnání, sebe láska na místě..Podle mě, je všechno v pořádku, brambory v řádku :-) Já jsem na sebe lásku a ocenění hodila bobek, takže jsem se vyzrálá, nestarám se o sebe a upínání se k Novému (novému) roku a tomu, že se vzpamatuju a najdu zase svou cestu a pevnost v krocích a vůli..drž palce..

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj Kristi,
  sleduji Tě bez komentování asi od začátku Tvého blogování a hubnutí. Jsi mým velkým vzorem, jelikož vše bereš s rozumem a nic nepřeháníš. Obdivuji, jak zvládáš všechny životní peripetie, jak zvládáš stěhování a změny zaměstnání...holt jsme ženy a asi zvládneme všechno - já se třeba k stěhování o Vánocích ale neodhodlala. Jsi opravdu silná ženská a máš můj velký obdiv.
  Také jsem sama se synem, už dlouho, asi na fungující vztahy už moc nevěřím, ale Tobě moc přeji, ať je to konečně ten pravý a poslední, zasloužíš si to! Také přeji, ať jste všichni spolu šťastní a zdraví, protože zdraví je to nejdůležitější.
  Lucie

  OdpovědětVymazat