U mě doma #35 - Stěhování, Vánoce, nový začátek (kolikátý už?)


Tak konečně jsme se dočkali. Pár dnů volna před námi. Pár příšerně náročných dnů za námi. U mne obzvlášť :) V práci jsem se v tom počasí zaučovala nový rajón, což nebyl moc dobrý nápad, ale co už. Zvládla jsem to. Taky díky pár lidem, kteří mi pomohli. To nejhorší mám za sebou, co se práce týče. Měla jsem z toho nervy, protože přeci jen chodit velké město a menší město je rozdíl. Ale nakonec se ukázalo, že obě pochůzky si jsou dost podobné. A koneckonců, nestěžuji si :) Svoji práci miluji. Opravdu. Neměnila bych. I když mne vítr venku s deštěm bičuje, jsou dny, kdy je to fajn. Kdy jsou lidé dobře naladěni, nosí vám dárečky a to je zkrátka nejvíc :-) A já fakt budu hájit práci pošťáků, protože vím, co do toho dávají a co všechno musí "sklízet". 

Před námi Vánoce, na které jsem se hrozně moc těšila. A teď, když už se blíží, se snažím ignorovat ty signály, které mi dává tělo... příšerná únava, nervičky... to vše ze stěhování, které musí proběhnout právě v těchto dnech. Všechno to na mne padá. I když si to neumím přiznat. Cítím to na sobě. Ale zvládnu to. Krizi jsem zvládla vloni, zvládnu i letos. Letos mám navíc motivaci, protože se stěhuji za tím, koho miluji. :-)

Nový domov, nový muž, na něhož si vlastně ani tak zvykat nemusím, protože mám pocit, že se známe sto let. Ještě dřív než uslyším jeho odpověď, vím, co řekne. Jsem s ním ohromně šťastná :-) 


Jedna momentka po pochůzce. A tričko, které jsem si chtěla koupit,
ale přítel nabádal, že nesmím. Protože mi ho už koupil on :-D Miluju to triko!!!


Takhle jsem si hrála s jednou aplikací na FB :-D Moc se mi to líbilo. Ta fialkovo-růžová je prostě boží. Líbila se mi tak moc, že jsem si koupila fialový příčesek do vlasů. Ani jsem netušila, kolik lidí se mne na ten příčesek nakonec zeptá a kolik z nich jej bude obdivovat. Jednou ukážu :-)


Jedna čokoládová tyčinka ze Švýcarska od jedné zákaznice, které jsem vyšla vstříc s nějakou věcičkou ohledně doručení :-)


Jedna čepička, která se taky všude kolem moc líbila. Je fakticky moc slušivá. Musí slušet snad každému :-)


A tohle už jsou modřiny z turnaje ve stolním tenise :D Prostě jsem bojovnice každým coulem a zrovna v tomto zápase jsem bojovala o každý míček tak urputně, až jsem skončila na zemi a dodřela si kolena :-D


Moje princezna na vánoční fotce ve školce :-)


Tuhle knížku jsem na FB vyhrála, tak se těším, až bude klid a konečně se do ni začtu a zase se začnu vzdělávat. I když otázkou je, co vlastně ještě nevím :-D


Růže na měsíční výročí od mého milého :-)


V tento den bylo -12°C. Strašlivá klemra.... Ani vzduch se nehýbal :-DPár snídaní s jogurtovým základem. Na druhé fotce pečené müsli od Janova pecTenhle prstýnek jsem původně chtěla pro sebe, ale nakonec jej dostane maminka pod stromeček :-)


I tuhle rozkošnou klíčenku dostane maminka k Vánocům. Miluje kočky. Vede kočičí útulek. Takže chápete proč :-)


Také pro maminku k Vánocům :-) Jsem zvědavá, co na to řekne :-)


Moje bambulka pomáhala péct perníčky... teda vykrajovat. Šlo jí to "skvěle" :-D


Náš vánoční stůl plný cukroví a dárečků pro příbuzné :-) Co mám povídat. Většina cukroví snědena ještě před Štědrým dnem :-D


A jako poslední fotka zde jedna "slečinka" na zahřání těla. Loni jsem ji kupovala taky. A vydržela skoro rok :-D Prostě nejsem typickej konzument alkoholu :-D

***

Užijte si skvělé Vánoce. Já se s vámi rozloučím naposledy z původního místa, kde jsem si 
budovala domov a kde to musím znovu opustit. Těším se pryč, protože je zde mnoho špatných a toxických vzpomínek, ale přesto jsem tu nechala kus duše v budování domova pro nás všechny. 
Na druhou stranu dychtím po nové životě, novém dechu, novém výhledu a nové rodině,
ve kterou věřím víc, než kdy jindy. Držte mi palce. Doufám, že tohle už bude muž se jménem "Ten Poslední". Brzo vám vyfotím výhled ze sedmého patra :-D Když jsem se koukla poprvé,
doslova se mi roztřepaly nohy a zadek :-D Je to fakt výška....

Prima svátky všem. Hlavně spoustu zdraví. To ostatní se už na vás přilepí samo :-)

Kristina

5 komentářů:

 1. Kristi, Tobě také krásné svátky. Hodně zdraví, klidu a pohody.

  OdpovědětSmazat
 2. Jé ten přívěsek kočky jsem si zrovna před několika dny objednávala z Aliexpressu, tak už se těším, až mi přijde.

  OdpovědětSmazat
 3. Kristi, přeju krásné a pohodové svátky a vše nejlepší do nového roku. Změna je život a moc Ti přeju, ať do této vykročíš tou pravou :-)

  OdpovědětSmazat
 4. Ahoj Kris, jestli pak si na mne ještě vzpomínáš? ;-) Myslím, že patřím mezi ty, co jsou "s tebou" nejdýl. Předně je mi líto, že se vztah nevydařil, ale věřím s tebou, že před tebou je spousta let po boku s podobnou duší. Děti máš zdravé a krásné, takže můžeš být pyšná na to, že prostě jsou. Práci máš ráda, děláš si čas na sebe, v hlavě srovnání, sebe láska na místě..Podle mě, je všechno v pořádku, brambory v řádku :-) Já jsem na sebe lásku a ocenění hodila bobek, takže jsem se vyzrálá, nestarám se o sebe a upínání se k Novému (novému) roku a tomu, že se vzpamatuju a najdu zase svou cestu a pevnost v krocích a vůli..drž palce..

  OdpovědětSmazat
 5. Ahoj Kristi,
  sleduji Tě bez komentování asi od začátku Tvého blogování a hubnutí. Jsi mým velkým vzorem, jelikož vše bereš s rozumem a nic nepřeháníš. Obdivuji, jak zvládáš všechny životní peripetie, jak zvládáš stěhování a změny zaměstnání...holt jsme ženy a asi zvládneme všechno - já se třeba k stěhování o Vánocích ale neodhodlala. Jsi opravdu silná ženská a máš můj velký obdiv.
  Také jsem sama se synem, už dlouho, asi na fungující vztahy už moc nevěřím, ale Tobě moc přeji, ať je to konečně ten pravý a poslední, zasloužíš si to! Také přeji, ať jste všichni spolu šťastní a zdraví, protože zdraví je to nejdůležitější.
  Lucie

  OdpovědětSmazat

Instagram