Báječné nakupování #20 - u Ronnie.cz


V první řadě přeji vám všem skvělý rok 2019. Ať je pro vás tím top rokem za celé desetiletí :-) Já si udělala radost takovým drobným vánočním dárkem a po dlouhé době si nakoupila nějaké dobroty na fitness e-shopu, vsadila jsem na Ronnie a jako vždy, udělala jsem dobře!

Měli v akci tuhle skvělou granolu (1+1 zdarma). Měla jsem pochybnosti, ostatně jako vždy, ale je naprosto fantastická a říkám si, že přesně takhle má do háje vypadat a chutnat zapečené müsli. Žádné přehnané příchutě, žádná přehnaná sladkost, naopak! Jestli se mne někdy bude někdo ptát na nejlepší granolu, pak mu povím o této :-) A příště si ji koupím znovu, už nemá smysl hledat lepší. Já měla "organic", ve které ochutnáte pouze ovesné vločky, semínka a oříšky!Také jsem MUSELA vzít arašídové máslo. Zrovna včera jsem se s kamarádkou Jitkou bavila přes net, že arašídové máslo je snad můj jediný "doplněk stravy" :D Jasně, že používám také vitamíny, ale to je skutečně vše. Mne moc na ty fitness věcičky neužije, protože vím, že vás v ničem nezachrání a že stejně s jako jakoukoli jinou potravinou, mohou také nadělat hodně paseky, jako kterékoli jiné jídlo.Hnus. Nebrat. Tečka :DTyhle proteinové čipsy jsem kdysi objevila v obchodě ve slané verzi. Byly naprosto ohromující a vyzkoušela jsem tedy i další a to v příchuti "perník". No, zajímavá kombinace, to každopádně, ale originál je originál :-) Věřím však, že z nich někdo bude nadšený. Já je snědla, ale příště brát nebudu.
A nakonec miniaturní mandlové máslíčko :-D Hlavně, že se jmenuje "big boy" :D Mandlové máslo spolu s lískooříškovým patří mezí mé absolutní favority, co se ořechových másel týče. Vzala jsem jen malinký vzorek. Jako chápeš, že jsem si na to nevzala ani lžičku? Vylizovala jsem tu skleničku jak to čuně? Chápeš, že.... :D


To je k dnešnímu "nakupování" vše, příště se opět podělím s nějakými novinkami.
A co vy? Dostali jste pod stromeček nějaké podobné bašty? :-)

Mějte se moc krásně,

Kristina. 

1 komentář:

  1. Jé, to mini mandlové vypadá skvěle! Taky ho chci dlouho vyzkoušet, ale zatím jsem se k tomu nějak nerozhoupala.. :D

    OdpovědětSmazat

Instagram