U mě doma #36 - Z archívu...


Jejda, jejda... kolik fotek se mi tu nashromáždilo za poslední týdny a měsíce :) Takže opět vítejte na chvilku u mne doma, na jiném místě, s novým mužem, s novou rodinnou :) Kdo ještě nestihl postřehnout, tak ano.. od října jsem plně v těch správných rukách jednoho pošťáka, kterej se o nás stará a my zase o něj :D Jsem strašně šťastná, vše skvěle dopadlo i co se dětí týče. Tvoříme rodinu celkem šesti lidí :D :D :D Já a on, moje dvě děti, jeho dvě děti. Čas od času se tady střídáme a když se nás sejde šest naráz, je to dokonalý cirkus :D Ale milujeme to. Čím víc spokojených lidí doma, tím víc lásky tady je. Je to dokonalé. Sice s pár mouchami, ale ty nejsou ve finále tak děsné, čili tu dokonalost jen podtrhují. Učíme se všichni. Hlavně my dva dospělí. Ale jelikož to jde bez urážení se a hádek, je to parádní. Hodně se nasmějeme, hodně se hýčkáme všichni a zažíváme dokonalé chvilky. Jen ať vydrží. Nejméně do smrti :) 

Také rodina mého partnera mne krásně ve svém kruhu přivítala a já se do každého z nich nefalšovaně zamilovala. Opravdu. V podstatě zažívám dokolečka překvapení z toho, že je mi s nimi dobře a cítím se, jako bych mezi ně patřila už dávno. A nebudu zapírat, jednou mi to vehnalo i slzy do očí... protože s mými dvěma předešlými partnery, tedy s jejich rodinou, jsem nic takového nezažila nebo neměla tu možnost zažít. Jsem happy jak dva grepy :D

No a teď už kafčo, zákusek a pojďte ke mně na krátkou čumendu :) 

Mějte se krásně, K. 


10. března 2019 - Jelikož jsem stále závislá na józe a moc mi pomáhá a vděčím jí hodně, musela jsem opětovně podpořit vydavatele tohoto skvělého časopisu jeho koupí. Tentokrát vážně skvělé počtení :)


10. března 2019 - velká snaha dostat jaro alespoň na vnitřní parapety do bytu :)


10. března 2019 - celou zimu jsem tu malou mršku nezalévala, až do teď. Během pár dní doslova vyrostly nové větvičky a k mému překvapení i květ :)


9. března 2019 - Cine Star, Opava, Breda - Captain Marvel s mou drahou polovičkou :) Začátek trošku vázl, ale pak se to vše otočilo a film byl typicky "marvelovský" i s typickými hláškami :D


9. března 2019 - ještě nikdy jsem neviděla, jak se nabíjejí elektroauta :) 


7. března 2019 - dopolední svačinka v práci


5. března 2019 - chvilka s dcerkou :) 5. března 2019 - slabší den v práci, doslova klid před bouří :) Druhý den jsme dostali výpisy, inkasa, dělili rajony... 16 km to bylo jistých a 5 hodin na nohách. 


1. března 2019 - na rajoně, vzkaz na schránce zní jasně :D


28. února 2019 - momentka :)


22. února 2019 - momentka u okna plného sluníčka :)


20. února 2019 - tři roky od tátovy smrti. Chybíš nám. Ale teď už převládají spíše úsměvy při vzpomínkách na tebe :)


13. února 2019 - tohle "miluje" každá pošťačka!


12. února 2019 - když pošťanda čeká na svýho pošťáka :) 


11. února 2019 - stále věrná low-carb, ale s citem. Nemohu si k náročné práci dovolit klesat se sacharidy příliš nízko, takže pro někoho by moje stravování bylo v normě, pro mne ale se sníženým množstvím sacharidů. Tady ke snídani zcela low carb - vaječná omeleta z vajec, slaniny, tučného sýru, cibulky, rajčátek a variabilně koření. 


10. února 2019 - lámali jsme si se synkem hlavinky :)


9. února 2019 - moje celoživotní slabost. Někdo si dává saláty k hlavnímu jídlu, já hlavní jídlo k salátu :D


9. února 2019 - tohle je prostě láska :-) Jinej "alkohol" nepiju :)


7. února 2019 - výhled na Jeseníky z našeho depa :)


29. ledna 2019 - Jedna hubička pro dcerku od maminky pošťačky... Já na pochůzce, Elinka ve školce (byli zrovna venku). Proto ten plot.


26. ledna 2019 - od zákazníků na pochůzce :)


21. ledna 2019 - Cesty u domků byly jedno velké kluziště... A samozřejmě pošta jak na potvoru VŽDY až do posledního domku, asi 4x mi podjela na tomhle kousíčku noha... 


19. ledna 2019 - nekvalitní fotky, ale šlo mi o to zachytit ten přívěšek na kalhoty :D Miluju ho :)


6. ledna 2019 - pro tuhle lásku udělám všechno na světě, jen aby byla šťastná :)


31. prosince 2019 - jedna silvestrovská :) 


29. prosince 2018 - přestěhováno. Výhled ze 7. patra na celé město :)


28. prosince 2019 - povánoční kontrola formy musí být :D


27. prosince 2018 - Kristinka v plné zbroji :D fotila maminka, za rok v práci mne viděla poprvé v pošťáckým :)


9. prosince 2018 - jeden z posledních pohledů ve stávajícím bytě... sluníčko zapadá krátce odpoledne.

4 komentáře:

 1. Ahoj Kristinko, jsem moooc ráda, že jsi konečně zase šťastná! Úplně to z Tebe na fotkách sálá! Moc Ti to přeju! Ráda jsem skrz článek opět zavítala na návštěvu :-)
  Měj se stále stejně krásně!

  OdpovědětSmazat
 2. Kristi, je krásné vidět, že jsi šťastná a spokojená. Moc Ti to přeju (minimálně do konce života).

  OdpovědětSmazat
 3. Mám možnost dělat poštacku a strasně ráda bych to povolání zkusila, protože miluji pohyb. Ale na druhou stranu nesnáším bouřky. To opravdu musíš roznášet i v nejhorším počasí? Já bych se někde schovala dokud by bouřka nepřešla a pak bych to roznesla až by byl klid :D

  OdpovědětSmazat

Instagram