U mě doma #48 - Druhá adventní neděle

Také se tak těšíte na Vánoce? Já ohromně. Ale po minulém víkendu, kdy jsme měli dvojí oslavu narozenin, jsem byla neskutečně unavená. Slíbila jsem si, že druhou adventní neděli - v podstatě celý víkend - budu jen relaxovat a odpočívat. Jsem asi dokonalé pako, ale nevydrželo mi to dlouho. Měla jsem chuť na závin se zelím, tak jsem si řekla, že to zvládne, že s tím není moc práce a bude to rychle. A pak to začalo. Mohla bych přece zvládnout ještě šneky se šunkou a sýrem, a když už mi zbude těsto, tak udělám pár tvarohových šátečků. Anebo to rozdělím, půl na půl, některé šátečky budou s malinovým džemem. Eliško? Neuděláme si perníčky? Nevadí, že mám těsta na šest plechů, to dáme. Byla z toho celá krabice na boty :) Pokud se ptáte, zda jsem nebyla přeci jen krapet unavená k večeru, tak byla. Příšerně. V neděli jsme s Eliškou už jen zdobily okýnka a já si četla časopis o vaření zachumlaná v peřině v posteli. 

Mějte krásný adventní čas ♡


PS: taky máte plno adventních kalendářů doma od babiček a u všech mají vaše děti snědeno víc, než kolik by mělo být? :D :D :D Nebyli jsme jiní :) Kytička pro mne a moji Elišku od Jirky. Princezny se prý musí hýčkat! :)

2 komentáře:

  1. Kristi, odkud máš prosím ty ozdoby na okna? Jsou krásné, třeba bychom to s malou taky zvládly :). Krásný advent přeji.

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Ahojky, koupila jsem je u nás v papírnictví. Přeji také krásný advent. :)

      Smazat

Instagram