2020 | Září 1


Díky koronaviru byl zrušen na základní škole Den otevřených dveří. Nebyl ani zápis dětí do prvních tříd. Nemohli jsme se jako rodičové zúčastnit ani slavnostního rozloučení dětí ve školce. O všechny ty krásné momenty jsme přišli. Nervozita stoupala každým dnem, když se blížilo 1. září. Báli jsme se, že nám rodičům zakážou být u toho, když půjdou naši prvňáčci poprvé do školy. Sice jsme nemohli na přivítání s dětmi do tříd, ale mohli jsme být u toho, když nám ty naše prvňáčky stužkovali :) 

Moje Eliška tedy nastoupila do první třídy, můj syn Martin zase do třídy poslední! Tento rok bude výjimečný. Jiný. První školní rok, který bude od prvního dne prvním rokem "kovidový".  

4 komentářů

 1. Ať už jdou s tím Covidem .... Chudák Eliška a ostatní prvňáččci, takhle jim to kazit. Moje dcera byla prvňáček minulý rok a taky si té první třídy moc tedy neužila...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně. Rozčiluje to i mě. A na vás "minulé" prvňáčky jsem taky myslela. Myslím osobně, že je zrovna první třída naprosto stěžejní rok :( Držte se.

   Vymazat
 2. Bože ako to leti, začala som ta sledovať keď ešte Eliška nebola ani len v bruchu :-) držím paluchy školákom :-) nech sa im darí, nech to zvládnu v tejto cudesnej dobe ;-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :-)