2020 | Září 1

By úterý, září 01, 2020 ,


Díky koronaviru byl zrušen na základní škole Den otevřených dveří. Nebyl ani zápis dětí do prvních tříd. Nemohli jsme se jako rodičové zúčastnit ani slavnostního rozloučení dětí ve školce. O všechny ty krásné momenty jsme přišli. Nervozita stoupala každým dnem, když se blížilo 1. září. Báli jsme se, že nám rodičům zakážou být u toho, když půjdou naši prvňáčci poprvé do školy. Sice jsme nemohli na přivítání s dětmi do tříd, ale mohli jsme být u toho, když nám ty naše prvňáčky stužkovali :) 

Moje Eliška tedy nastoupila do první třídy, můj syn Martin zase do třídy poslední! Tento rok bude výjimečný. Jiný. První školní rok, který bude od prvního dne prvním rokem "kovidový".  

Mohlo by se vám líbit

4 Comments

 1. Ať už jdou s tím Covidem .... Chudák Eliška a ostatní prvňáččci, takhle jim to kazit. Moje dcera byla prvňáček minulý rok a taky si té první třídy moc tedy neužila...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně. Rozčiluje to i mě. A na vás "minulé" prvňáčky jsem taky myslela. Myslím osobně, že je zrovna první třída naprosto stěžejní rok :( Držte se.

   Vymazat
 2. Bože ako to leti, začala som ta sledovať keď ešte Eliška nebola ani len v bruchu :-) držím paluchy školákom :-) nech sa im darí, nech to zvládnu v tejto cudesnej dobe ;-)

  OdpovědětVymazat