Svět plodů | Sváčonosič


Tak tuhle krásku jsem objevila asi před měsícem na stránkách Světa plodů. Když jsem tento sváčonosič viděla, okamžitě jsem se do něj zamilovala. Hned řeknu proč. Jsem pošťák doručovatel, takže jsem ustavičně někde v terénu. Vždycky jsem si s sebou brala na pochůzku ořechy nebo nějakou svačinku, která nebude těžká, nezabere hodně místa a nevysype se mi v kapsách :) Všude v obchodě se to hemží samými mističkami a krabičkami, ale to mi vůbec nevyhovovalo. Nemůžu si prostě sundat batoh a sednout si a posvačit.


No a pak uvidím tohle a tu malou kapsičku z boku na svým batohu a bylo to jasný :) Narvu to oříškama a bude. A skutečně tak chodím od nákupu téhle věcičky. Jelikož se dají jednotlivá "patra" různě mezi sebou míchat a zavírat, můžu si vzít jen s sebou jen jednu z nich. Na depu si nechám zbylý obsah a jogurt s miskou, která už nikde nepřekáží, a tam si dám pozdní oběd nebo odpolední svačinu. Dokonalost!


Sváčonosič se dělá v různých barvách, mně se líbila tahle růžová. 
Moje nejoblíbenější náplň do nich jsou paleo MYX ořechů, pečená semínka s mandlemi a MYX smoothie. Zamíchám to s bílým jogurtem a je to naprostá dokonalost. Nejmenší kalíšek používám pro vitamíny, abych nezapomněla :)

Sváčonosič a ořechy koupíte na stránkách Světa plodů :) Doporučuji taky mandle ve slaném karamelu a lískové ořechy ve vanilkové krustě. Věřte mi, kdo jednou ochutná ořechy ze Světa plodů, už nebude chtít koupit jinde. Ořechy jsou kvalitní a celé pojetí objednávky je naprosto originální a krásné :) Vyzkoušejte sami! 


 

1 komentářů

  1. Ze Světa plodů mám v plánu také v nejbližší době udělat objednávku a tenhle nosič je super praktický. :))

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :-)