2021 | Červen 19


Musím si pořídit novou podložku :-) připadám si, jako bych byla na úplném začátku a neměla nic pořádného na cvičení :-D Opak je ale pravdou. Podložky jsem se zbavila, jelikož mi nevyhovovala délkou, mám nové cvičební pomůcky i spoustu nových hadříků, nicméně, je takový dusno a horko, že prostě cvičím jen pomalu ve spodním prádle :-D 

Caroline Girvan je naprosto úchvatná, miluji kombinace v jejich trénincích, už dlouho jsem neobjevila nikoho, kdo by tak zábavně a motivačně sestavoval tréninky. Strašně mě baví a i když jsem za necelé tři měsíce s ní nesundala objemově téměř nic, to, co se mnou dělá mentálně, je nepopsatelné. A nejsem v tom sama. Lidé z celého světa neřeší, kolik zhubli nebo zda vůbec, ale kupují si těžší činky, dřou 5x týdně, aby po čase vysledovali, jak se jim mění tělo. Cvičí slečny, ženy, kluci i muži. 

Tohle prostě musíte milovat. Milujete i tu komunitu. Ty lidi. Kteří vás rozesmějou svými komentáři nad tréninky, které máte taky za sebou a sdílíte ty jejich pocity :-) 

Já kombinuji její dva programy momentálně - Epic Heat a Epic I. Občas zařadím něco jiného, vše jedu pocitově, jak se mi to zrovna hodí :-) po HIIT si dávám den volno, čistě na regeneraci. Je to třeba :-) Cvičím 5x týdně a doslova se na to těším i po náročných pochůzkách. Aneb jak míní jiná moje oblíbenkyně Sarah Holden, a já to řeknu svými slovy, pokud jste k nezastavení a cítíte onen vnitřní hnací motor, motivaci, je třeba toho využít, protože to tak věčně nebude!  :-) 

K. 

0 komentářů

Děkuji za komentář :-)