pátek 13. srpna 2021

Gabriella Salvete, Essence


Tak jsem konečně vyrazila do drogerie jen já sama s plně naloženým kontem po výplatě :-D Vždycky, když jdu někam do obchodu, nenakoupím jen sama sobě, ale i všem ostatním, abych každýmu udělala něčím radost. Dnes jsem si řekla, že si udělám radost jen já sama a zakážu si kupovat cokoli pro kohokoli jiného. Teď jsem zkrátka na řadě já.

Takže když jsem viděla tento balzám na rty skoro za stopade, málem mě trefil šlak, ale byla to láska na první pohled. Nicméně, nelituji. Krásný jemný perleťový odstín, který na rtech doslova září. Ono totiž po kontaktu se rty dost zvýrazní a musela jsem dokonce v koupelně balzám i trošku setřít :-D Ale je dokonalý a krásný. Asi ne nadarmo nese název MIRACLE LIP BALM :) 


Mám doma stále dost barviček očních stínů, ale hodně světlý mi chyběl a toužila jsem po něm už docela dost dlouho. Takže tento byl poslední, tak šel se mnou ihned domů.


Tento lak je naprosto parádní!!! Chtěla jsem nějaký trošku chladný a přitom vhodný ještě do toho zbytku léta, co tu ještě máme :-) Ohromně krásně se vyjímá na denním světle, celej se třpytí, leskne, iluminuje.... Parádní barvička - šedá, stříbrná, fialková.


:-) Pěkný den všem! A udělejte to jako já. Neplánovaně se zastavte u oblíbeného obchodu a běžte tam utratit pár vydělaných korun :-)

Kristina


 

1 komentář: