sobota 21. srpna 2021

I ❤ Nivea

 

Nikdy jsem nebyla milovník jedné jediné značky. Docela statečně jsem to celé roky měnila a nespadala do kategorie žen, které nedají dopustit na tu jednu svoji značku. Ale to se nějak za poslední měsíce změnilo.  A mohl za to jeden jediný výrobek, který mi ještě dala maminka od přítele. Byl to starý dobrý Nivea krém. Hned jsem ho dostala, tak jsem se nad tím pozastavila, proč takovou klasiku. A pak jsem si hned na to uvědomila, jak boží vlastně tenhle krém je. Jak moje maminka nikdy nekupovala nic jinýho. Už jako dětem nám tímhle mazala zadeček a tvářičky :-)

No a moje nadšení nad Nivea výrobky odstartovalo. Od této fotografie se ta "sbírka" zase nějak rozrostla a nemám toho dost. Asi jsem k této vůni připomínající naprostou čistotu a hebkost musela dospět. I v mých čtyřiceti. No a co =)

Naprosto jsem si zamilovala jejich antiperspiranty a sprchové gely. Jsou naprosto parádní ❤

A co vy a Nivea?

Prima den, Kristina


 

1 komentář:

  1. To já šla ještě dál.
    Včera jsem si koupila ze zvědavosti Marynu. Kupodivu voní líp, než jsem čekala a je lehčí, než jsem čekala. Tak jsem zvědavá. Negativní reakce obličeje zatím nulová. Bude na noc. Na den jen střik růžové květové vody, kokosák a bambucké máslo. Nepotím se pod nimi, což je pro mě rozhodující (radši vyschlá, než upocená :D )

    OdpovědětVymazat